Edebiyat

Semerkant PDF İndir

Semerkant PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Semerkant kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Semerkant kitabı Amin Maalouf (Asıl Yazar), Esin Talu Çelikkan (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 318 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Semerkant kitabı Yapıkredi Yayınları aracılığıyla 1 Şubat 1993 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Semerkant ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750810031
  • ISBN-13 numarası: 978-9750810039

Semerkant Kısa Özeti

“Titanic’te Rubaiyat! Doğu’nun çiçeği Batı’nın Çiçekliğinde! Ey Hayyam! Yaşadığımız şu güzel anı görebilseydim!” Amin Maalouf, “Afrikalı Leo”dan (YKY, 1993) sonrasında bu defa Doğu’ya, İran’a bakıyor. Ömer Hayyam’ın Rubaiyat’ının etrafında dönen içiçe iki öykü… 1072 yılında, Hayyam’ın Semerkant’ında başlamış olan ve 1912’de Atlantik’te bit(mey)en bir serüven… Bir elyazmasının yazılışının ve yüzlerce sene sonrasında okunurken onun ve İran’ın tarihinin de okunuşunun öyküsü/tarihi…

Semerkant PDF İndir

Semerkant pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Semerkant PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Semerkant Epub indirmek için tıklayınız.

Semerkant İnceleme Videosu

Semerkant pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: