Edebiyat

Seksen Günde Dünya Gezisi: Modern Klasikler Serisi 94 PDF İndir

Seksen Günde Dünya Gezisi: Modern Klasikler Serisi 94 PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Seksen Günde Dünya Gezisi: Modern Klasikler Serisi 94 kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Seksen Günde Dünya Gezisi: Modern Klasikler Serisi 94 kitabı Jules Verne (Asıl Yazar), Bertan Onaran (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 272 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Seksen Günde Dünya Gezisi: Modern Klasikler Serisi 94 kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 5 Nisan 2017 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Seksen Günde Dünya Gezisi: Modern Klasikler Serisi 94 ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6053329819
  • ISBN-13 numarası: 978-6053329817

Seksen Günde Dünya Gezisi: Modern Klasikler Serisi 94 Kısa Özeti

Londralı beyefendi Phileas Fogg, üyesi olduğu Reform-Kulüp’te gazetesini okurken seksen günde dünyayı dolaşmanın olası bulunduğunu öğrenir. Bu mucizevi seyahat 19. yüzyılda endüstri devrimiyle gelen tren ve buharlı vapur benzer biçimde toplu nakliyat araçlarının yanı sıra 1869 senesinde oluşturulan Süveyş Kanalı yardımıyla yapılabilmektedir.Kulüp dostlarıyla bu yolculuğu seksen gün arasında tamamlayacağına dair bahse tutuşan Fogg, aynı gün uşağı Passepartout’yla beraber Londra’dan ayrılır. Bu meydan okumayla süregelen bin bir türlü maceraya, bir polis soruşturmasıyla, bir de aşk hikayesi eklenir. Yayımlandığı 1972 yılından beri popülaritesinden hiç bir şey yitirmeyen Seksen Günde Dünya Gezisi yazarın en sevilen yapıtlarından biridir. Verne’in ulaşım olanaklarının gelişmesiyle “küçülen” dünyasına, artık elektronik çağa adım atmış ve geleneksel medyanın yerini yeni medyaya bırakmasıyla bir “küresel köy”e dönüştüğünden dem yaralanan günümüz dünyasından bakmak da ayrı bir serüven olsa gerektir.

Seksen Günde Dünya Gezisi: Modern Klasikler Serisi 94 PDF İndir

Seksen Günde Dünya Gezisi: Modern Klasikler Serisi 94 pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Seksen Günde Dünya Gezisi: Modern Klasikler Serisi 94 PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Seksen Günde Dünya Gezisi: Modern Klasikler Serisi 94 Epub indirmek için tıklayınız.

Seksen Günde Dünya Gezisi: Modern Klasikler Serisi 94 İnceleme Videosu

Seksen Günde Dünya Gezisi: Modern Klasikler Serisi 94 pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: