Edebiyat

Şeker Portakalı PDF İndir

Şeker Portakalı PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Şeker Portakalı kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Şeker Portakalı kitabı Jose Mauro De Vasconcelos (Asıl Yazar), Emrah İmre (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 184 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Şeker Portakalı kitabı Can Yayınları aracılığıyla 1 Ocak 1983 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Şeker Portakalı ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750738608
  • ISBN-13 numarası: 978-9750738609

Şeker Portakalı Kısa Özeti

Yazarlıkta karar kılıncaya kadar, boks antrenörlüğünden ressam ve heykeltıraşlara modellik yapmaya, muz plantasyonlarında hamallıktan gece kulüplerinde garsonluğa kadar muhtelif işlerde çalışan Jose Mauro de Vasconcelos’un başyapıtı Şeker Portakalı, “günün birinde acıyı keşfeden minik bir çocuğun öyküsü”dür. Çok fakir bir ailenin oğlu olarak dünyaya gelen, dokuz yaşlarında yüzme öğrenirken bigün yüzme şampiyonu olmanın hayalini kuran Vasconcelos’un çocukluğundan derin izler taşıyan Şeker Portakalı, hayatın beklenmedik değişiklikleri karşısında büyük sarsıntılar yaşayan minik Zeze’nin başından geçenleri anlatır. Vasconcelos, tam on iki günde yazdığı bu romanı “yirmi yıldan fazla bir vakit yüreğinde taşıdığını” söyler.

Şeker Portakalı PDF İndir

Şeker Portakalı pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. Şeker Portakalı PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Şeker Portakalı PDF indirmek için tıklayınız.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: