Edebiyat

Savaş ve Barış PDF İndir

Savaş ve Barış PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Savaş ve Barış kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Savaş ve Barış kitabı Lev Nikolayeviç Tolstoy (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 1808 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Savaş ve Barış kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 7 Aralık 2016 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Savaş ve Barış ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6053329002
  • ISBN-13 numarası: 978-6053329008

Savaş ve Barış Kısa Özeti

Lev Nikolayeviç Tolstoy (1828-1910): Anna Karenina, Kreutzer Sonat ve Diriliş’in büyük yazarı Tolstoy, hayatının son otuz senesinde kendini insan, aile, din, devlet, toplum, özgürlük, boyun eğme, başkaldırma, sanat ve güzel duyu mevzularında teorik çalışmalara da verdi. Bu dönemde yazdığı roman ve öykülerinde senelerce üstünde planladığı insanlık problemlerini yazınsal bir kurguyla ele aldı. Tüm zamanların en büyük romanlarından biri ve Tolstoy’un başyapıtı olarak düşünülen Savaş ve Barış ilk kere 1867-1869 yılları içinde Ruskiy Vestnik dergisinde tefrika edildi. Tolstoy bu eserinde Rus ve dünya tarihinin en mühim vakalarından biri olan, Napolyon’un Rusya’yı işgalini arka plana yerleştirerek, nerede ise akla gelebilecek her insanlık durumunu, onlarca karakterin, onlarca değişik hikayesi üstünden benzersiz bir ustalıkla resmeder.Tolstoy’un deyimiyle beş senelik aralıksız ve insanüstü bir emeğin ürünü olan Savaş ve Barış Hasan Ali YücelKlasikler Dizisi’nin 300. kitabı olarak okurlarla buluşuyor.

Savaş ve Barış PDF İndir

Savaş ve Barış pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. Savaş ve Barış PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Savaş ve Barış PDF indirmek için tıklayınız.

Savaş ve Barış İnceleme Videosu

Savaş ve Barış pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: