Edebiyat

Satranç PDF İndir

Satranç PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Satranç kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Satranç kitabı Stefan Zweig (Asıl Yazar), Ahmet Cemal (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 77 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Satranç kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 4 Ocak 2016 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Satranç ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6053606111
  • ISBN-13 numarası: 978-6053606116

Satranç Kısa Özeti

Stefan Zweig, oldukca geniş bir psikoloji birikimini eserlerinde bütünüyle kullanmış nadir yazarlardandır. Onun dünya edebiyatında bir yaşam öyküsü yazarı olarak kazanılmış olduğu haklı ünün temelinde de bu özelliği, kısaca yazarlığının yanı sıra oldukca usta bir psikolog olması yatar.Satranç, Zweig’ın ruhsal birikimini bütünüyle devreye soktuğu bir öyküdür ve bu öykünün baş kişileri, tamamen yazarın biyografilerinde ele almış olduğu kişileri işleyiş biçimiyle sergilenmiştir.Zweig ölümünden derhal ilkin tamamladığı birkaç nesir metinden kabul edilen Satranç’ı yazıya döktüğü sırada, karısı Lotte Zweig ile beraber göçtüğü Brezilya’da yaşamaktaydı. Satranç’ta da, vaka yeri olarak New York’dan Buenos Aires’e gitmekte olan bir yolcu gemisini seçmiştir. Bu gemide tamamen tesadüf kararı karşılaşan üç kişi: yeni dünya satranç şampiyonu Mirko Czentovic, bayağı bir satranç oyuncusu olan anlatıcı ve bir zamanlar oldukca usta bir satranç oyuncusu olan, fakat fazlaca zamandır satrançtan uzak kalmış bulunan Dr. B., öykünün aktörleridir.

Satranç PDF İndir

Satranç pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. Satranç PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Satranç PDF indirmek için tıklayınız.

Satranç İnceleme Videosu

Satranç pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: