Edebiyat

Sarsıntı PDF İndir

Sarsıntı PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Sarsıntı kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Sarsıntı kitabı THOMAS BERNHARD (Asıl Yazar), FAHRİ GÜLLÜOĞLU (Editör), ESEN TEZEL (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 176 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Sarsıntı kitabı Yapıkredi Yayınları aracılığıyla 1 Ocak 2018 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Sarsıntı ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750841476
  • ISBN-13 numarası: 978-9750841477

Sarsıntı Kısa Özeti

“Sarsıntı”Thomas Bernhard külliyatı arasında hususi bir yeri olan, yazarın erken devre eserlerinden SARSINTI, ayrışık sayılabilecek iki değişik tonda anlatıyı birleştiren, insan doğasına ilişik karanlık, kuraldışı bir roman.Romanın ilk bölümünde; nemrut, dağlık bir Avusturya kasabasında, bir sabah bir hekim ile oğlu günlük gezintilerinden birine çıkarlar. Rastladıkları sefalet, delilik ve çetin tabiat ananın vahşiliği ile boğuşan bazı renkli şahsiyetleri gözlemlerler. İkinci bölümdeyse değişik özgül ağırlıklara haiz meseleleri kendi bakış açısıyla öğüten, delibozuk, paranoyak Prens’in acımasızca akıp giden uzun monoloğuna şahit oluruz.“Sarsıntı” varoluşun gizemine, adamın cinnet eşliğinde yürüyen, sağaltılamaz yaban yalnızlığına ilişik delice hakikatlerle örülmüş bir laf ustalığı.Bernhard’ın kahramanları ne kadar kaçmaya çalışırlarsa çalışsınlar dış dünyaya hayli açıktırlar; zihinlerinin içerisine çekileceklerine dış dünyanın anarşisini kucaklarlar (…) hastalığa, yenilgiye, haksızlığa teslim olmazlar, sonuna kadar deli bir hiddet ve hırsla savaşım ederler. Sonunda yenilmişlerse şayet bizim okuduğumuz onların yenilgisi ve teslimiyeti değil aşırı istekli kavgaları ve mücadeleleridir. – Orhan Pamuk“Bu sarsıntılardan ancak ben etkilenmiyorum,” dedi, “hepimiz bu sarsıntılardan etkileniyor. Biz aslında, büyük bulunduğunu sanmayın, dar bir binada hep birlikte yaşıyoruz ve birbirimizden yüzbinlerce kilometre uzağız…”

Sarsıntı PDF İndir

Sarsıntı pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Sarsıntı PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Sarsıntı Epub indirmek için tıklayınız.

Sarsıntı İnceleme Videosu

Sarsıntı pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: