Edebiyat

Sakız Sardunya PDF İndir

Sakız Sardunya PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Sakız Sardunya kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Sakız Sardunya kitabı Elif Şafak (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 156 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Sakız Sardunya kitabı Doğan Egmont Yayıncılık aracılığıyla 3 Ocak 2017 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Sakız Sardunya ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6050922918
  • ISBN-13 numarası: 978-6050922912

Sakız Sardunya Kısa Özeti

İstanbul’da sakin bir mahallede bir kız evladı yaşardı.İsmini asla mi asla sevmeyen… Hem akıllı, hem meraklıydı.Çok da konuşkandı. Anne babasına ve öğretmenlerinedurmadan sorular sorardı. Zavallı büyükler, onun zekasınayetişmekte zorlanırdı!Bir atlası vardı devamlı karıştırdığıve pek fazlaca kitabı…. Hayaller kurmaya bayılırdı.Bir gün okulun kütüphanesinde asla beklemediği birsürprizle karşılaştı. Rafların içinde garip bir küreparlıyordu. Bulan herkesi unutulmayacakbir yolculuğa çıkaran büyülü bir küre!EFHİMA, kısaca Efsaneler, Hikayeler ve Masallar Ülkesi’neuzanan rengarenk bir maceraya atılmaya hazır mısınız?Usta yazar Elif Şafak çocuklar için sıcacık vesıradışı bir hikaye yazdı!Dostluk, paylaşım, hayal gücü,kitap ve tabiat sevgisinin özenle işlendiği Sakız Sardunya,soluksuz ve eğlenceli bir okuma periyodu vadediyor.Elif Şafak’ın yayımladığı ilk çocuk kitabı Sakız Sardunya, Zafer Okur’un keyifli çizimleriyle de okurların dikkatini çekmektedir. Sakız Sardunya kitabının konusu, isminden asla memnun olmayan minik kızın kütüphanede bulmuş olduğu büyülü küreyle heyecanlı maceralara atılmasıdır. Kitap sevgisini tema olarak seçen kitap, küçüklere okuma alışkanlığı da kazandırıyor. En fazlaca okunan çocuk kitapları sıralamasında yer edinen Sakız Sardunya, yeni okurlarıyla tanışmayı bekliyor. Hemen sepetinize ilave ederek size hususi fırsatlardan ve avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Sakız Sardunya PDF İndir

Sakız Sardunya pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Sakız Sardunya PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Sakız Sardunya Epub indirmek için tıklayınız.

Sakız Sardunya İnceleme Videosu

Sakız Sardunya pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d