Edebiyat

Saç Örgüsü: Fransa’da 1 Milyon Satış Rakamı – 40 Dile Çeviri – 9 Ödül PDF İndir

Saç Örgüsü: Fransa’da 1 Milyon Satış Rakamı – 40 Dile Çeviri – 9 Ödül PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Saç Örgüsü: Fransa’da 1 Milyon Satış Rakamı – 40 Dile Çeviri – 9 Ödül kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Saç Örgüsü: Fransa’da 1 Milyon Satış Rakamı – 40 Dile Çeviri – 9 Ödül kitabı Laetitia Colombani (Asıl Yazar), Gülşah Ercenk (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 188 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Saç Örgüsü: Fransa’da 1 Milyon Satış Rakamı – 40 Dile Çeviri – 9 Ödül kitabı Yan Pasaj Yayınevi aracılığıyla 6 Mart 2020 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Saç Örgüsü: Fransa’da 1 Milyon Satış Rakamı – 40 Dile Çeviri – 9 Ödül ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6058276667
  • ISBN-13 numarası: 978-6058276666

Saç Örgüsü: Fransa’da 1 Milyon Satış Rakamı – 40 Dile Çeviri – 9 Ödül Kısa Özeti

Üç kadın. Üç yaşam. Üç kıta.Tek bir talep: özgürlük!İtalya. Giulia, babasının atölyesinde çalışan genç bir kadın. Babasının geçirdiği kaza sonrası nesillerdir etkinlik gösteren, aile yadigarı o imalathane ile alakalı bir gerçekle yüz yüze kalıyor. Giulia’nın iki seçeneği var: Ya arasında sıkıştığı koşullardan kurtulmanın yolunu bulacak veya orada boğulacak.Kanada. Başarılı ve tanınmış Avukat Sarah, çalmış olduğu hukuk bürosunda uğruna ömrünü harcamış olduğu terfinin arifesinde bir şey ayrım ediyor: bir hastalık. Tüm kariyer planları alt üst olmak üzere.Hindistan. Smita, kast sisteminin en alt tabakası olan “Dalit”lerden biri. Tek bir düşsel var: Kızını, arasında bulundukları fakir ve acınacak yaşam koşullarından kurtarıp okula gönderebilmek.Birbirlerinden habersiz ve ayrı dünyalarda yaşayan Giulia, Sarah ve Smita’nın hikayesi bu. Kapağını açacağınız bu kitapla önünüze serilecek olan; birbirlerine ne kadar yürekten ve benzeri olmayan bağlarla bağlı olduklarını bilmeden, kaderlerine razı olmayıp savaşmaya kabul eden üç kadının ümit ve dayanışmayla dokudukları hayatları.1 Milyon Satış Rakamı40 Dile Çeviri9 Ödül”Kitabın kapağını kapattıktan sonrasında bile kopamayacağınız canlılıkta karakterlerin olduğu reel bir evrensel roman.”-Ambo Anthos”‘Hayır’ deme enerjisini keşfeden üç kadının benzeri olmayan hikayesi.”-Elle”Saç Örgüsü içinde her şeyi barındırıyor: karakter, çaresizlik, azim, mücadele.”-La Grande Librairie

Saç Örgüsü: Fransa’da 1 Milyon Satış Rakamı – 40 Dile Çeviri – 9 Ödül PDF İndir

Saç Örgüsü: Fransa’da 1 Milyon Satış Rakamı – 40 Dile Çeviri – 9 Ödül pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Saç Örgüsü: Fransa’da 1 Milyon Satış Rakamı – 40 Dile Çeviri – 9 Ödül PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Saç Örgüsü: Fransa’da 1 Milyon Satış Rakamı – 40 Dile Çeviri – 9 Ödül Epub indirmek için tıklayınız.

Saç Örgüsü: Fransa’da 1 Milyon Satış Rakamı – 40 Dile Çeviri – 9 Ödül İnceleme Videosu

Saç Örgüsü: Fransa’da 1 Milyon Satış Rakamı – 40 Dile Çeviri – 9 Ödül pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: