Edebiyat

Robinson Crusoe PDF İndir

Robinson Crusoe PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Robinson Crusoe kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Robinson Crusoe kitabı Daniel Defoe (Asıl Yazar), Fadime Kahya (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 336 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Robinson Crusoe kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 1 Ocak 2012 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Robinson Crusoe ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 605360674X
  • ISBN-13 numarası: 978-6053606741

Robinson Crusoe Kısa Özeti

Daniel Defoe (1660-1731) Londra’da zengin bir ailede dünyaya geldi. İyi bir bilimsel nitelikli eğitimin arkasından ticarete atıldı. Çetin ve serüven dolu bir tecim yaşamının arkasından siyasal yergilerle yazarlığa başladı. Gözü pek bir gazetecilik kariyeri ve pek küçümsenilmeyen didaktik eserlerinin arkasından, geç sayılabilecek bir yaşta onu dünya edebiyatının başköşelerinden birine yerleştiren Robinson Crusoe romanını yazdı. Defoe bu ölümsüz eserinde, vapur kazası kararı düşmüş olduğu tenha bir adada ölüm kalım mücadelesi veren Robinson Crusoe’nun hikâyesini ustalıkla anlatır. İnsan doğasını oldukca iyi tanıdığı olan yazar kuvvetli kalemi ve yalın üslubuyla insanlık tarihinin her döneminde, her okurun kendisinden bir şeyler bulabileceği bir kahraman yaratmayı başarır. Çeşitli mevzularda pek oldukca yapıt yazan Defoe, İngiliz romanının kurucularından sayılır. Fadime Kâhya (1963): A.Ü. Siyasal Bilgiler fakültesi İktisat Bölümü’nde tahsil gördü. Uzun seneler bankacılık sektöründe çalıştı. B. Kellerman, D. Ulrich ve N. Smallwood’dan işletme ve iş idaresi kitapları çevirdi. Türkçeye kazandırdığı eserler içinde C. Eagleton’ın Paranın Tarihi isimli araştırması, B. Jerrold’ın Gustave Dor’e, A. Gold ve R. Fitzdale’in Sarah Bernhardt biyografileri, G. Elliot’ın Silas Marner isimli romanı da bulunmaktadır.Ürünün baskısı görseldeki ile farklılık gösterebilir.

Robinson Crusoe PDF İndir

Robinson Crusoe pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Robinson Crusoe PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Robinson Crusoe Epub indirmek için tıklayınız.

Robinson Crusoe İnceleme Videosu

Robinson Crusoe pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: