Edebiyat

Resimlerle İngilizce İlk 1000 Sözcük PDF İndir

Resimlerle İngilizce İlk 1000 Sözcük PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Resimlerle İngilizce İlk 1000 Sözcük kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Resimlerle İngilizce İlk 1000 Sözcük kitabı Heather Amery (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 64 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Resimlerle İngilizce İlk 1000 Sözcük kitabı 1001 Çiçek Kitaplar aracılığıyla 1 Şubat 2021 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Resimlerle İngilizce İlk 1000 Sözcük ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6053418609
  • ISBN-13 numarası: 978-6053418603

Resimlerle İngilizce İlk 1000 Sözcük Kısa Özeti

First Thousands Words in English/ İngilizce İlk Bin Sözcük, geniş bir yaş aralığındaki evlatların dil öğrenimi için hazırlanmış benzeri olmayan bir hazine. Okul öncesi çocuklar için resimli bir sözcük kitabı niteliğinde. Çocuklar resimleri tanım edip onların adlarını söyleyebilir hale gelecek; zaman içinde sözcüklerin yazılışlarını öğrendikçe sözcükleri resimlerle eşleştirmeye başlayacak.Okul çağındaki çocuklar, bu kitabı sözcük hazinelerine yeni sözcükler ilave ederek bu tarz şeyleri derslerinde kullanmak ve bu sözcüklerin yazılışlarını doğru öğrenmek için kullanabilecekler. Kitabın peşinde kitapta yer edinen bütün sözcüklerin bir sıralaması var. Çocuklardan bu listedeki sözcüklerin resimlerini ve yer almış olduğu sayfaları bulması istenebilir.Böylece çocuklar kitapları ve sözlükleri kullanmayı öğrenmeye başlayacak. Çocuklar ek olarak kitapta verilen internet sitesine gidip kitapta yer edinen sözcüklerin iyi mi söyleniş edildiğini de öğrenebilecekler.Çocuklar İngilizceyi eğlenerek ve dinleyerek öğrenecek! Bu kitapta yer edinen sözcüklerin iyi mi söyleniş edildiğini dinleyebilmek için http://www.usborne-quicklinks.com adresine girip 1000 English yazmanız yeterli.

Resimlerle İngilizce İlk 1000 Sözcük PDF İndir

Resimlerle İngilizce İlk 1000 Sözcük pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Resimlerle İngilizce İlk 1000 Sözcük PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Resimlerle İngilizce İlk 1000 Sözcük Epub indirmek için tıklayınız.

Resimlerle İngilizce İlk 1000 Sözcük İnceleme Videosu

Resimlerle İngilizce İlk 1000 Sözcük pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: