Edebiyat

Prens PDF İndir

Prens PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Prens kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Prens kitabı Niccolo Machiavelli (Asıl Yazar), Kemal Atakay (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 160 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Prens kitabı Can Yayınları aracılığıyla 1 Ocak 2008 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Prens ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750739213
  • ISBN-13 numarası: 978-9750739217

Prens Kısa Özeti

“İnsanın, tuzakları tanımak için tilki, kurtları korkutmak için de aslan olması gerekir.”Niccol Machiavelli’nin ölümünden beş sene sonrasında piyasaya çıkan eseri Prens, o tarihten günümüze kadar idame eden bir tartışmayı başlatmıştır. Prens, devlet yönetiminde amaca ulaşmak için her yolun geçerli bulunduğunu korumak için çaba sarfeden bir elkitabı mıydı, yoksa devletin ve iktidarın reel doğası üzerine felsefi ve siyasi bir şaheser mı? Prens, kimilerince “şeytanın kitabı” olarak nitelendi, kimilerince de realist politika kuramının bir başyapıtı olarak. Ama kati olan bir şey var ki, devlet idare etme sanatının en temel kaynaklarından birini oluşturdu. Yapıt, özlü anlatımı, etkisinde bırakan imgeleri ve gerek çağdaşları gerek sonraki kuşaklarca harfi harfine yorumlanan kimi özdeyişlerinin pervasızlığıyla fazlaca daha büyük ün kazandı.Yalnızca siyasi içeriğiyle değil, yazınsal üslubuyla da klasik edebiyatın ölümsüz metinleri arasına giren bu benzersiz eseri, yazar ve kitap üzerine kapsamlı bir araştırma ve açıklayıcı notlar eşliğinde sunuyoruz.

Prens PDF İndir

Prens pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Prens PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Prens Epub indirmek için tıklayınız.

Prens İnceleme Videosu

Prens pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: