Edebiyat

Postayla Gelen Deniz Kabuğu PDF İndir

Postayla Gelen Deniz Kabuğu PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Postayla Gelen Deniz Kabuğu kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Postayla Gelen Deniz Kabuğu kitabı Behiç Ak (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 160 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Postayla Gelen Deniz Kabuğu kitabı Günışığı Kitaplığı aracılığıyla 1 Ocak 2014 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Postayla Gelen Deniz Kabuğu ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6054603949
  • ISBN-13 numarası: 978-6054603947

Postayla Gelen Deniz Kabuğu Kısa Özeti

Uluslararası üne haiz yazar, karikatürcü Behiç Ak’tan dijital bağımlılıklar üstüne gülmece dolu bir çocuk romanı!Dijital dünyanın labirentlerinden çıkış olası mü?”Gülümseten Öyküler” ve “Tombiş Kitaplar” dizileriyle oldukça sevilen gülmece ustası, yazar Behiç Ak, hızla gelişen değişen teknolojinin gu?ndelik yaşamlarımıza tesirini irdelediği Yaşasın Ç Harfi Kardeşliği! kitabının ardından, yeniden gülümseten bir tenkit yapıyor. Anı yaşamak ve duymak yerine, o anı teknolojik araçlarla kaydedip arşivleyen Sude’nin sanal du?nyaya tutkusunu özetleyen roman, entresan karakterleriyle de dikkat çekiyor. Yazar, desenleriyle etkisi altına alan bu romanında, bir taraftan evlatların doğadan kopması üstüne, bir taraftan da dijital ilişkiler sebebiyle değişen aile ve arkadaşlık ilişkileri üstüne düşündürüyor. Çocukların, içerisine doğdukları dijital ortamlara ait farkındalık kazanmalarını elde eden roman, günümüz dünyasını anlamaya ve gelecek için öngörülerde bulunmaya çayır ediyor. Her yaştan okur için eğlenceli bir okuma ve gülmece dolu desenleriyle bulgu dolu bir yolculuk.Pantomimci babasının ve avukat annesinin yoğun iş yaşamları, Sude’nin ailesiyle paylaşmış olduğu saatleri iyice azaltmıştır. Arkadaşının önerisiyle bir tablet bilgisayar edinen Sude, kısa bir su?re içinde, sanal dünyanın parçası olup çıkar. Sıkılmadan oyalanıyor, üstelik her an ulaşılabiliyor diye, onun yeni ilgisini ilkin müspet gören ailesi, zaman içinde Sude’nin aşırı tutkusundan endişelenmeye başlar. Annesi kızını “kurtarma” operasyonuna girişir. Sude dijital labirentten kurtulabilecek midir?..

Postayla Gelen Deniz Kabuğu PDF İndir

Postayla Gelen Deniz Kabuğu pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Postayla Gelen Deniz Kabuğu PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Postayla Gelen Deniz Kabuğu Epub indirmek için tıklayınız.

Postayla Gelen Deniz Kabuğu İnceleme Videosu

Postayla Gelen Deniz Kabuğu pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d