Edebiyat

Palto PDF İndir

Palto PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Palto kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Palto kitabı Nikolay Vasilyeviç Gogol (Asıl Yazar), Ayşe Hacıhasanoğlu (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 56 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Palto kitabı Can Yayınları aracılığıyla 10 Temmuz 2020 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Palto ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750743776
  • ISBN-13 numarası: 978-9750743771

Palto Kısa Özeti

Rus gerçekçiliğinin öncüsü Gogol, monarşinin yargı sürdüğü çarlık döneminde yazıya döktüğü hikaye derlemesi Petersburg Öyküleri arasında yer edinen Palto’yla edebiyata “minik adam”ı dahil etti. Sıradan bir kalem memuru olan Akakiy Akakiyeviç’i sırtında yeni paltosuyla sokaklara salınca, karakterin yaşamın gerçeğinden meydana gelen ıstırabı feodalizmin merkezindeki bürokratik aygıtı öylesine korkuttu ki Gogol Rus insanını aşağılamakla, halkına ihanetle suçlandı.Gogol’ün hiciv dolu yaklaşımıyla, görmezden gelinen, horlanan sessiz yığının içerisinden basit bir adamın umutsuz mücadelesini anlattığı hikaye, Dostoyevski’den Tolstoy’a, Turgenyev’den Çehov’a tüm bir Rus edebiyatını şekillendirdi.”Yaratıcı bir okur verin bana. Palto onun için.”-Vladimir Nabokov

Palto PDF İndir

Palto pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Palto PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Palto Epub indirmek için tıklayınız.

Palto İnceleme Videosu

Palto pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: