Edebiyat

Pál Sokağı Çocukları (küçük boy) PDF İndir

Pál Sokağı Çocukları (küçük boy) PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Pál Sokağı Çocukları (küçük boy) kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Pál Sokağı Çocukları (küçük boy) kitabı FERENC MOLNAR (Asıl Yazar), SELAHATTİN ÖZPALABIYIKLAR (Editör), TARIK DEMİRKAN (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 244 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Pál Sokağı Çocukları (küçük boy) kitabı Yapıkredi Yayınları aracılığıyla 1 Şubat 2009 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Pál Sokağı Çocukları (küçük boy) ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750815548
  • ISBN-13 numarası: 978-9750815546

Pál Sokağı Çocukları (küçük boy) Kısa Özeti

“Pál Sokağı Çocukları”Nemecsek, Boka ve Pál Sokağı’nın diğer evlatları 1907 senesinde Budapeşte’nin fakir Józsefváros semtinden yola çıktılar. Bugün artık tüm dünyada tanınıyorlar. Bugüne kadar her yaştan milyonlarca insan onların acıklı hikâyesini okudu; tıpkı Budapeşteli çocuklar şeklinde onlar da Boka’nın cesaretine fanatik oldu, Nemecsek’in ürkek fakat emin kahramanlığı karşısında gözyaşlarını tutamadı.Şimdi artık Pál Sokağı Çocukları’nın Arsa’sında dev gibi oldukca kattan oluşan evler var.Ama ne gam: Dünyanın tüm evlatları Pál Sokağı’ndandır!

Pál Sokağı Çocukları (küçük boy) PDF İndir

Pál Sokağı Çocukları (küçük boy) pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Pál Sokağı Çocukları (küçük boy) PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Pál Sokağı Çocukları (küçük boy) Epub indirmek için tıklayınız.

Pál Sokağı Çocukları (küçük boy) İnceleme Videosu

Pál Sokağı Çocukları (küçük boy) pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d