Edebiyat

Oz Büyücüsü: Modern Klasikler Serisi PDF İndir

Oz Büyücüsü: Modern Klasikler Serisi PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Oz Büyücüsü: Modern Klasikler Serisi kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Oz Büyücüsü: Modern Klasikler Serisi kitabı L. Frank Baum (Asıl Yazar), Volkan Yalçıntoklu (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 144 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Oz Büyücüsü: Modern Klasikler Serisi kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 1 Ocak 1900 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Oz Büyücüsü: Modern Klasikler Serisi ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6052957344
  • ISBN-13 numarası: 978-6052957349

Oz Büyücüsü: Modern Klasikler Serisi Kısa Özeti

1900 senesinde piyasaya çıkan Oz Büyücüsü, yazarı L. Frank Baum’un ifadesiyle “merak ve eğlencenin korunduğu, kederin ve kabusların dışarıda bırakıldığı çağdaş bir masal” olmayı gaye edinir. Amerikan edebiyatının ilk masalı olarak görülen eser, 1890’ların Amerika’sındaki ekonomik, politik ve sosyal durumun simgesel bir alegorisi olarak değerlendirilir ve Batı’daki çiftçilerin durumunu, devrin altın piyasasını ve İç Savaş’tan sonrasında çalışamayıp ekonomik problemler yaşayan işçileri sembolize eden unsurlar taşımış olduğu ileri sürülebilir. Söz mevzusu alegorik özelliği ve düşsel öğeleriyle hem ufaklıklara bununla birlikte yetişkinlere hitap eden bu klasikleşmiş eser, bir kasırgaya kapılan minik Dorothy ile köpeği Toto’nun Kansas’ın uçsuz bucaksız çayırlarından fantastik Oz Diyarı’na uzanan yolculuğunu ve bu serüvende edindikleri olağan dışı dostları anlatır. Çıktıkları sıkıntılı ve garip yolculukta Korkuluk beynini, Teneke Adam kalbini, Aslan da cesaretini ararken Dorothy’nin tek istediği Kansas’a, teyzesiyle eniştesinin çiftliğine geri dönebilmektir. Ne de olsa adamın evi gibisi yoktur.

Oz Büyücüsü: Modern Klasikler Serisi PDF İndir

Oz Büyücüsü: Modern Klasikler Serisi pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Oz Büyücüsü: Modern Klasikler Serisi PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Oz Büyücüsü: Modern Klasikler Serisi Epub indirmek için tıklayınız.

Oz Büyücüsü: Modern Klasikler Serisi İnceleme Videosu

Oz Büyücüsü: Modern Klasikler Serisi pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d