Edebiyat

Ouroboros Yılanı PDF İndir

Ouroboros Yılanı PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Ouroboros Yılanı kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Ouroboros Yılanı kitabı E. R. Eddison (Asıl Yazar), Ezgi Altun (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 552 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Ouroboros Yılanı kitabı İthaki Yayınları aracılığıyla 5 Eylül 2019 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Ouroboros Yılanı ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6057762428
  • ISBN-13 numarası: 978-6057762429

Ouroboros Yılanı Kısa Özeti

Fantazi yazınının erken şaheserlerinden Ouroboros Yılanı, Homer destanlarından lirik ortaçağ şiirlerine, İskandinav mitolojisinden Shakespeare’e uzanan bir geleneği, yazarının Romantik perspektifinden okurla buluşturan bir anlatıdır. Fantazinin, sonradan Tolkien’le yeni bir dile evrilen yaratıları E. R. Eddison’ın mekan ve karakter isimlendirmelerinde kendine temel bulmuştur. Modern devrin kendine özgü anlatılarının öncüllerinden addedilen bu kitabıyla Eddison, çağının karmaşasını düşsel evrenindeki iyi ve fena arasındaki devamlı ve çok önemli mücadelenin kesinliğine dönüştürür; antik devrin kaybolan erdemine sonraki nesillere ulaşabilmesi için fantastik evreninde tekrar can verir.Masalsı üslubuyla Ouroboros Yılanı, Merkür’ün kadim krallıklarından İblisler Diyarı ile Cadılar Diyarı arasındaki büyük savaşı özetleyen bir destandır. Bu yaban coğrafyanın her köşesi kahramanlığa ve asalete olduğu denli ihanete, zorbalığa ve kara büyüye de bulanmıştır. İblisler Diyarı’nın adil hükümdarı Lord Juss, Cadılar’ın ihanetine karşı hem ailesini aynı zamanda hükmündeki toprakları korumak için bayağı birine katiyen görünebilecek sadece yiğitler yiğidi bir savaşçının hakkından gelebileceği görevlerle dolu bir maceraya atılır. Ouroboros Yılanı ne kadar vakit geçerse geçsin hala yapılacak şanlı işler ve edilecek kötülüklerin olduğunu öğütleyen şiir tadında bir kahramanlık övgüsüdür.

Ouroboros Yılanı PDF İndir

Ouroboros Yılanı pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Ouroboros Yılanı PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Ouroboros Yılanı Epub indirmek için tıklayınız.

Ouroboros Yılanı İnceleme Videosu

Ouroboros Yılanı pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: