Edebiyat

Otomatik Portakal: Modern Klasikler Serisi PDF İndir

Otomatik Portakal: Modern Klasikler Serisi PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Otomatik Portakal: Modern Klasikler Serisi kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Otomatik Portakal: Modern Klasikler Serisi kitabı Anthony Burgess (Asıl Yazar), Dost Körpe (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 172 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Otomatik Portakal: Modern Klasikler Serisi kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 9 Eylül 2016 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Otomatik Portakal: Modern Klasikler Serisi ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6052957921
  • ISBN-13 numarası: 978-6052957929

Otomatik Portakal: Modern Klasikler Serisi Kısa Özeti

Tüm hayvanların en zekisi, iyiliğin ne demek bulunduğunu bilen insanoğluna dizgesel bir baskı uygulayarak onu otomatik işleyen bir makine haline getirenlere kılıç kadar keskin olan kalemimle saldırmaktan başka hiç bir şey yapamıyorum…Özgür irade, sertlik, kabahat, birey – topluluk çatışması benzer biçimde konuların ele alındığı Otomatik Portakal, pek fazlaca ödüle layık görülürken pek fazlaca yapıta da esin olmuştur. Baskıcı bir yönetime kafa tutan kabahat makinesi bir sokak çetesinin lideri olan Alex’i mevzu alan eser, gençlerin pop ve sertlik kültürüne kapılıp gitmesini ağır bir şekilde eleştiriyor.

Otomatik Portakal: Modern Klasikler Serisi PDF İndir

Otomatik Portakal: Modern Klasikler Serisi pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. Otomatik Portakal: Modern Klasikler Serisi PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Otomatik Portakal: Modern Klasikler Serisi PDF indirmek için tıklayınız.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d