Edebiyat

On Kişiydiler – On Küçük Zenci PDF İndir

On Kişiydiler – On Küçük Zenci PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde On Kişiydiler – On Küçük Zenci kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. On Kişiydiler – On Küçük Zenci kitabı Agatha Christie (Asıl Yazar), Çiğdem Öztekin (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 224 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. On Kişiydiler – On Küçük Zenci kitabı Altın Kitaplar aracılığıyla 18 Şubat 2021 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

On Kişiydiler – On Küçük Zenci ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9752126162
  • ISBN-13 numarası: 978-9752126169

On Kişiydiler – On Küçük Zenci Kısa Özeti

Yıl 1939. Avrupa savaşın eşiğindedir. Her biri korkutucu sırlar taşıyan on kişi, Devon kıyısında bulunan Asker Adası’ndaki tenha bir malikaneye çayır edilirler. Ancak malikaneye giden grubu bir sürpriz beklemektedir, şundan dolayı ev sahibi Bay ve Bayan Owen ortalarda yoktur.Geçmişlerindeki karanlık sırlardan başka hiç bir şeyleri olmayan bu insanoğlu adada mahsur kalmışlardır. Konuklar bir müddet sonra gizledikleri sırları birbirlerine söylemeye ve teker teker ölmeye başlarlar…On Kişiydiler romanı, Amerika’da 1940’lardaki ilk basımından, İngiltere’de ise 1980’lerden beri And Then There Were None adıyla yayımlanmaktadır. Zamanında düzgüsel karşılanan fakat aslına bakarsak bu amaçla kullanılmasa da günümüzde ırkçı sayılabilecek birtakım kelimelerin Agatha Christie’nin ailesinin ve ajansı ACL’in kararıyla yeni dile uyarlanması müsait bulunmuştur.Bu nedenle daha önceleri On Küçük Zenci adıyla piyasaya sürülen bu romanı kırıcı dilinden arındırarak yeni bir isimle okura sunmayı müsait buluyoruz.

On Kişiydiler – On Küçük Zenci PDF İndir

On Kişiydiler – On Küçük Zenci pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. On Kişiydiler – On Küçük Zenci PDF indirmek için tıklayınız.
  2. On Kişiydiler – On Küçük Zenci Epub indirmek için tıklayınız.

On Kişiydiler – On Küçük Zenci İnceleme Videosu

On Kişiydiler – On Küçük Zenci pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: