Edebiyat

Oliver Twist PDF İndir

Oliver Twist PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Oliver Twist kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Oliver Twist kitabı Charles Dickens (Asıl Yazar), Nihal Yeğinobalı (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 576 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Oliver Twist kitabı Can Yayınları aracılığıyla 12 Aralık 2018 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Oliver Twist ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750738888
  • ISBN-13 numarası: 978-9750738883

Oliver Twist Kısa Özeti

Oliver Twist, yoksullar evinde dünyaya gelmiş bir yetimdir. Daha fazla yiyecek isteme cesareti, kapının önüne konmasına yol açar. Hayatta yapayalnızdır artık. Bir cenaze levazımatçısının yanına girer. Orada da fena işlem görür görmez kaçar sadece bu kere de yankesici Fagin ve çetesinin eline düşer. Yeraltı dünyasının acımasız ortamında korkulu Fagin’in pençesinden kurtulmak için akıl almaz serüvenlere atılan Oliver’ı asla ummadığı bir gelecek beklemektedir…Oliver Twist, 19. çağ İngiliz edebiyatının en büyük romancısı olarak düşünülen Charles Dickens’ın ikinci romanıdır. Sanayi Devrimi’nin sıkıntılı yıllarını sarsıcı şekilde aktarmasının yanı sıra, sosyal kötülüğü ve terbiye düşkünlüğünü de gözler önüne serip eleştiren Oliver Twist, sürükleyici bir serüven romanı niteliğiyle de öne çıkan klasik yapıtlardan biri olagelmiştir.

Oliver Twist PDF İndir

Oliver Twist pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Oliver Twist PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Oliver Twist Epub indirmek için tıklayınız.

Oliver Twist İnceleme Videosu

Oliver Twist pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: