Edebiyat

Olağanüstü Bir Gece: Modern Klasikler Serisi PDF İndir

Olağanüstü Bir Gece: Modern Klasikler Serisi PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Olağanüstü Bir Gece: Modern Klasikler Serisi kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Olağanüstü Bir Gece: Modern Klasikler Serisi kitabı Stefan Zweig (Asıl Yazar), İlknur İgan (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 80 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Olağanüstü Bir Gece: Modern Klasikler Serisi kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 19 Ocak 2017 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Olağanüstü Bir Gece: Modern Klasikler Serisi ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6053326097
  • ISBN-13 numarası: 978-6053326090

Olağanüstü Bir Gece: Modern Klasikler Serisi Kısa Özeti

Olağanüstü Bir Gece, elit bir burjuva olarak huzurlu ve tasasız varoluşunu sürdürürken giderek duyarsızlaşan bir erkeğin hayatındaki dönüştürücü deneyimin hikayesidir. Sıradan bir Pazar gününü at yarışlarında geçirirken, bir ihtimal de ilk kere burjuva ahlakından saparak “suç” işler. Böylece yeniden “hissetmeye” başladığını, kötücül ve yakıcı hazları olan reel bir insan bulunduğunu ayrım eder. İçindeki haz dolu esrime, aynı günün akşamında onu gece aleminin son atıklarının arasına, “yaşamın en dibindeki lağımlara” sürükleyecek, varış noktası ise ruhani bir uyanış olacaktır.

Olağanüstü Bir Gece: Modern Klasikler Serisi PDF İndir

Olağanüstü Bir Gece: Modern Klasikler Serisi pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. Olağanüstü Bir Gece: Modern Klasikler Serisi PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Olağanüstü Bir Gece: Modern Klasikler Serisi PDF indirmek için tıklayınız.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: