Edebiyat

Öğrenci Kız PDF İndir

Öğrenci Kız PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Öğrenci Kız kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Öğrenci Kız kitabı Osamu Dazai (Asıl Yazar), İrem Akçayır (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 64 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Öğrenci Kız kitabı İthaki Yayınları aracılığıyla 20 Nisan 2022 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Öğrenci Kız ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6258401465
  • ISBN-13 numarası: 978-6258401462

Öğrenci Kız Kısa Özeti

“. İyi geceler. Ben prensi olmayan bir Külkedisi’yim. Tokyo’nun neresinde olduğumu biliyor musunuz? Beni tekrar görmeyeceksiniz.”Yirminci çağ Japon edebiyatının kabul edilen yazarlarından, olağan dışı hayatıyla da ünlü Osamu Dazai, cenk sonrası Japonya’sının edebiyat çevrelerince tanınmasını sağlayan, yazıya döktüğü ilk eserlerden Öğrenci Kız’da Tokyo’nun banliyösünde yaşayan bir genç kızın on iki saatini ironik ve hünerli bir dille kaleme alıyor.İsimsiz genç kızın, nefret etmiş olduğu sabahlardan birine gözlerini açmasıyla başlayıp gece yatağa yatmış olduğu anda nihayetlenen kısa romanda Dazai, artık yitmiş bir devrin yaygın sosyal normlarına karşı kişinin duyduğu huzursuzluğu, gençliğin ilk buhranları ve asiliğiyle birleştiriyor.Öğrenci Kız, Dazai’nin sonraki bir çok eserinde yer bulacak aykırı kişiliklerin ilk örneklerinden birini görmeyi ve yazarın zihninin derinliklerine yakından bakmayı sağlayacak bir klasik.

Öğrenci Kız PDF İndir

Öğrenci Kız pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Öğrenci Kız PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Öğrenci Kız Epub indirmek için tıklayınız.

Öğrenci Kız İnceleme Videosu

Öğrenci Kız pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d