Edebiyat

Oblomov PDF İndir

Oblomov PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Oblomov kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Oblomov kitabı İvan Aleksandroviç Gonçarov (Asıl Yazar), & 2 daha fazla yazar tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 632 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Oblomov kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 4 Mayıs 2006 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Oblomov ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9754587191
  • ISBN-13 numarası: 978-9754587197

Oblomov Kısa Özeti

Rus edebiyatının hiç bir kahramanı, ne Raskolnikov, ne Mişkin, ne Prens Andrey, eski Rus insanını, hatta tüm Doğuluları Oblomov kadar açıklıkla, en özlü yanıyla temsil etmez. Doğu, bir ihtimal de ilk kere olarak Gonçarov’un bu büyük eserinde kendi kendini tanımaya, Batı’dan farkını anlamaya başlamıştır.Oblomov klasik kahramanlar şeklinde genel bir tip, Don Kişot şeklinde, Tartuffe şeklinde insanlığın bir halini göstermekle birlikte, zamanına, çevresine sıkı sıkıya bağlı bir insandır.

Oblomov PDF İndir

Oblomov pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. Oblomov PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Oblomov PDF indirmek için tıklayınız.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: