Edebiyat

Normal İnsanlar: The New York Times Çok Satanı PDF İndir

Normal İnsanlar: The New York Times Çok Satanı PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Normal İnsanlar: The New York Times Çok Satanı kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Normal İnsanlar: The New York Times Çok Satanı kitabı Sally Rooney (Asıl Yazar), Emrah Serdan (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 264 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Normal İnsanlar: The New York Times Çok Satanı kitabı Can Yayınları aracılığıyla 1 Ekim 2019 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Normal İnsanlar: The New York Times Çok Satanı ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 975074117X
  • ISBN-13 numarası: 978-9750741173

Normal İnsanlar: The New York Times Çok Satanı Kısa Özeti

Connell ve Marianne, İrlanda’nın minik bir şehrinde yaşayan, aynı okula giden iki genç. Connell okulun en popüler ve başarı göstermiş öğrencilerindenken Marianne içedönük, sevilmeyen, hatta dışlanan bir tip. İkili bigün söyleşi etmeye adım atar ve bu söyleşi giderek uzar, ikisinin de yaşamını değiştirecek bir ilişkiye dönüşür. Normal İnsanlar arkadaşlık, karşılıklı çekim ve aşk üstüne bir roman. Sally Rooney lise yıllarından üniversiteye uzanan bir birlikteliğin kaydını tutuyor; toplumda yer edinme ve özgürleşme mücadelesi veren, birbirlerinden hiç ayrı kalamayan, sadece sevmek için de çetin sınavlar vermek zorunda kalan iki gencin hikayesiyle bir kuşağı temsil ediyor.BRITISH BOOK AWARDSYILIN KİTABI VE YILIN ROMANI ÖDÜLÜAN POST IRISH YILIN ROMANI ÖDÜLÜ2018 COSTA EN İYİ ROMAN ÖDÜLÜ2018 BOOKER ÖDÜLÜ ADAYI2019 WOMEN’S PRIZE FOR FICTION ADAYI”Normal İnsanlar’ı elimden bırakamadım, Sally Rooney bir cevher.”Elif Batuman, Ecinniler’in yazarı”Ne kadar övsem az. Doğal, samimi, dokunaklı, yoğun ve seksi bir kitap. Keşke ben yazmış olsaydım.”JOJO MOYES”Yıllardır okuduğum en iyi genç yazar – hatta en iyi yazar.”Olivia Laing,New Statesman”Normal İnsanlar günümüzde genç olmayı anlatmaktan fazlasını yapıyor ve herhangi bir zamanda genç ve aşık olmanın ne demek bulunduğunu bizlere gösteriyor. Geleceğimizin bir klasiği.”The Guardian

Normal İnsanlar: The New York Times Çok Satanı PDF İndir

Normal İnsanlar: The New York Times Çok Satanı pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Normal İnsanlar: The New York Times Çok Satanı PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Normal İnsanlar: The New York Times Çok Satanı Epub indirmek için tıklayınız.

Normal İnsanlar: The New York Times Çok Satanı İnceleme Videosu

Normal İnsanlar: The New York Times Çok Satanı pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: