Edebiyat

Nohut Oda PDF İndir

Nohut Oda PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Nohut Oda kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Nohut Oda kitabı Melisa Kesmez (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 108 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Nohut Oda kitabı İletişim Yayınları aracılığıyla 20 Haziran 2019 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Nohut Oda ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750526961
  • ISBN-13 numarası: 978-9750526961

Nohut Oda Kısa Özeti

“Elini sürmediği bahçe gözlerinin önünde yabana dönmüş, böylece kendisinden sonrasında ne hale geleceğini görmüştü. Gözü arkada kalmayacaktı. Hayatta kalmayı başaranlar da bakacaklardı kendi başlarının çaresine. Konuşmuştu hepsiyle. Anlatmıştı uzun uzun. İnsanla nebatat içinde küslük olmazdı ya aslına bakarsanız. Anlarlardı onu. Bakarsın duvarı aşar da ormana karışırlardı, o vakit her şey fazlaca daha basit olurdu. Hem aslına bakarsanız onlara inancı büyüktü. Kurudu sanırdın, iki damla yağmurla, hop, tekrar yeşerirlerdi.”Gidenler, gidenlerin geride bıraktığı eşyalar, kalanlar, kediler. İçilen son çaylar, başka bir yaşamın gölgesinde yaşamaktan kurtulamayanlar, sonu getirilemeyen sevgiler. Depremler, sallanan aileler, terk edilen evler. Babalar, “görüşürüz” vaatlerine mahkum edilmiş tükenmişlikler. Anneler, kardeşler ve çiçekler. Yalnızlıklar. Ama en fazlaca her şeye direnme minicik anlara kök salan görkemsiz mutluluklar.Melisa Kesmez evlerin içinde, odaların içinde usul usul dolaşırken, bir ayna tutuyor hayata: Hayatın kuytularını, o kuytularda yan yana yeşeren sevinç ve kederi yayınlayan bir ayna. Nohut Oda, incecik sızıların, tatlı gülümseyişlerin kitabı…

Nohut Oda PDF İndir

Nohut Oda pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Nohut Oda PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Nohut Oda Epub indirmek için tıklayınız.

Nohut Oda İnceleme Videosu

Nohut Oda pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: