Edebiyat

Nietzsche Ağladığında PDF İndir

Nietzsche Ağladığında PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Nietzsche Ağladığında kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Nietzsche Ağladığında kitabı Irvin D. Yalom (Asıl Yazar), Aysun Babacan (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 432 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Nietzsche Ağladığında kitabı Ayrıntı Yayınları aracılığıyla 1 Ocak 2000 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Nietzsche Ağladığında ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9755391460
  • ISBN-13 numarası: 978-9755391465

Nietzsche Ağladığında Kısa Özeti

Zen ve Motosiklet Bakım Sanatı, Lila, Azizler ve Alimler ve Cuma’yı sevenler için yeni bir fikir romanı sunuyoruz: Nietzsche Ağladığında. Yine yoğun ve sürükleyici. Edebiyatla da düşünülebileceğini yayınlayan müthiş bir örnek… SAHNE: Psikanalizin doğumu arifesindeki 19. çağ Viyana’sı. Entelektüel ortamlar. Hava soğuk. AKTÖRLER: Nietzsche: Henüz iki kitabı yayımlanmış, kimsenin tanımadığı bir filozof. Yalnızlığı seçmiş. Acılarıyla barışmış. İhaneti tatmış. Tek haiz olduğu şey, valizi ve kafasında tasarladığı kitaplar. Karısı, sosyal görevleri ve vatanı yok. İnzivayı seviyor. Tanrıyı öldürmüş. “Ümit kötülüklerin en kötüsüdür, zira işkenceyi uzatır,” diyor. Daha sonra “kendi alevlerinizde yanmaya hazır olmalısınız: Önce kül olmadan kendinizi iyi mi yenileyebilirsiniz?” diyecek. Ümitsiz. Breuer: Efsanevi bir teşhis dehası. Ümitsizlerin kapısını çaldırmış olduğu doktor. Psikanalizin ilk kurucularından. Kırkında, tüm Avrupalı sanatçı ve düşünürlerin doktoru olmayı başarmış. Güzel bir karısı ve beş evladı var. Zengin. Saygın. Hayatı boyunca “ama” pozisyonunda yaşamış biri. Freud: Breuer’in arkadaşı. Henüz genç. Geleceği parlak. Şimdi yoksul. Salome: Erkeklerin başını döndüren kadın. Çekici. Özgür. Evliliğe inanmıyor. Bazan aynı anda birçok erkekle birlikte oluyor. Sanatçıları ve düşünürleri tercih ediyor. Kırbacı var. KONU: Ümitsizlik.Bir gün, adamların başını döndüren kadın, Salome, Nietzsche’den habersiz Breuer’e gelir. “Avrupa’nın kültürel geleceği tehlikede, Nietzsche ümitsiz. Ona yardım edin,” der. Breuer Salome’yi yeniden görebilmek umuduyla “peki” der. Ve varoluşun kader, inanç, hakikat, huzur, mutluluk, acı, özgürlük, irade… ve neden, iyi mi benzer biçimde en mühim duraklarından geçen bir seyahat başlar… Kendisiyle ve hayatla karşı karşıya gelmekten çekinmeyenlere…Irvin D. Yalom tarafınca kaleme alınan Nietzsche Ağladığında kitabının konusu, yanılsamalar ve ümitsizliktir. Nietzsche Ağladığında kitabı karakterlerinden bazıları Sigmund Freud, Josef Breuner ve Lou Andreas – Salome’dir. Eserde Nietzsche’nin düşünceleri, psikanalizle harmanlanarak aktarılmıştır. Kurgusal ve reel olayların iç içe geçmiş olduğu Irvin D. Yalom’un Nietzsche Ağladığında kitabı, büyük bir başarı yakalayarak pek fazlaca dile çevrilmiştir.

Nietzsche Ağladığında PDF İndir

Nietzsche Ağladığında pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Nietzsche Ağladığında PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Nietzsche Ağladığında Epub indirmek için tıklayınız.

Nietzsche Ağladığında İnceleme Videosu

Nietzsche Ağladığında pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d