Edebiyat

Ne Yaptığını Biliyorum PDF İndir

Ne Yaptığını Biliyorum PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Ne Yaptığını Biliyorum kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Ne Yaptığını Biliyorum kitabı Alice Feeney (Asıl Yazar), Zehra Uzun (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 344 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Ne Yaptığını Biliyorum kitabı Yabancı Yayınları aracılığıyla 2 Şubat 2022 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Ne Yaptığını Biliyorum ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6257550858
  • ISBN-13 numarası: 978-6257550857

Ne Yaptığını Biliyorum Kısa Özeti

Karımı Üç Kelimeyle Anlatabilirim:GÜZEL. HIRSLI. MERHAMETSİZ.Kocamı Tanımlamak İçin Tek Kelime Yeter:YALANCI.Tipik bir İngiliz kasabası olan Blackdown’da bir hanım öldürüldüğünde, BBC spikeri Anna Andrews bu haberi yapmak istemiyordu. Dedektif Jack Harper’sa onun bu olayla bir alakası olduğu için şüpheleniyordu. Ta ki başlangıcında bulunmuş olduğu katliam soruşturmasında kendi de şüpheli durumuna düşene kadar.Bazı sırlar, uğruna öldürmeye değerdi.”Hızlı akan bir macera. Hikaye yalnızca katili ortaya çıkaran değil, anlatıcıların güvenilirliğini de sorgulatan bir zirve noktasına doğru ilerliyor.” −New York Times Book Review”Zekice kurgulanmış bir ruhsal gerilim. Nefes kesici finalinin okurları hazırlıksız yakalayacağı kesin.” −Publishers Weekly, starred review”Muazzam bir kedi sıçan oyunu.” −Booklist”Bu senenin en heyecanlı kitabını buldunuz.” −Woman & Home”Kimse bir hikayeyi Alice Feeney benzer biçimde kurgulayamaz. Ne Yaptığını Biliyorum insana kime güvenebileceğini sorgulatan, çarpıcı, elinizden bırakamayacağınız bir roman.” −Samantha Downing”Ne Yaptığını Biliyorum’da Alice Feeney, okurların sayfaları hızla çevirmesine niçin olacak karanlık ve sarsıcı bir hikayeyi ustalıkla dokuyor. İnsanın tüylerini ürperten bu katliam romanında reel suçluyu tahmin etmeye çalışıp her seferinde yanılacaksınız.” −Mary Kubica”Feeney tekrar yapacağını yapmış! İnsana bundan sonrasında birine güvenip güvenemeyeceğini sorgulatıyor. Elimden bırakamadım.” −Christina Dalcher”Ne Yaptığını Biliyorum’u bir çırpıda okudum. Ustaca kurgulanmış anlatıcıları ve karanlık sırların gün yüzüne çıkmış olduğu tipik İngiliz kasabasıyla film benzer biçimde bir atmosferi olan sürükleyici bir roman.” −Helen Monks Takhar

Ne Yaptığını Biliyorum PDF İndir

Ne Yaptığını Biliyorum pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Ne Yaptığını Biliyorum PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Ne Yaptığını Biliyorum Epub indirmek için tıklayınız.

Ne Yaptığını Biliyorum İnceleme Videosu

Ne Yaptığını Biliyorum pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d