Edebiyat

Nasıl Ölünür: Dünya Klasikleri / 10 PDF İndir

Nasıl Ölünür: Dünya Klasikleri / 10 PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Nasıl Ölünür: Dünya Klasikleri / 10 kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Nasıl Ölünür: Dünya Klasikleri / 10 kitabı Emile Zola (Asıl Yazar), Aysel Bora (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 48 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Nasıl Ölünür: Dünya Klasikleri / 10 kitabı Can Yayınları aracılığıyla 1 Ağustos 2019 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Nasıl Ölünür: Dünya Klasikleri / 10 ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750741072
  • ISBN-13 numarası: 978-9750741074

Nasıl Ölünür: Dünya Klasikleri / 10 Kısa Özeti

Ölüm gerçek, ölüm döşeği tabu, cenaze ortak, yas bireysel. Peki ölüm herkesi eşitler mi?Romanlarından tanıdığımız Emile Zola’dan sosyal ve ekonomik koşulların ölümü iyi mi şekillendirdiğini gözler önüne seren çarpıcı beş öykü. Aristokrat, burjuva, esnaf, köylü ve işçi ailelerinin bu periyodu iyi mi yaşadıklarını olanca sadeliğiyle ve sosyal çerçeveden kopmadan sergileyen beş tablo.

Nasıl Ölünür: Dünya Klasikleri / 10 PDF İndir

Nasıl Ölünür: Dünya Klasikleri / 10 pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. Nasıl Ölünür: Dünya Klasikleri / 10 PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Nasıl Ölünür: Dünya Klasikleri / 10 PDF indirmek için tıklayınız.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: