Edebiyat

Muhtelif Evhamlar Kitabı PDF İndir

Muhtelif Evhamlar Kitabı PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Muhtelif Evhamlar Kitabı kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Muhtelif Evhamlar Kitabı kitabı ÖMÜR İKLİM DEMİR (Asıl Yazar), DEVRİM ÇAKIR (Editör) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 108 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Muhtelif Evhamlar Kitabı kitabı Yapıkredi Yayınları aracılığıyla 1 Haziran 2015 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Muhtelif Evhamlar Kitabı ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750833538
  • ISBN-13 numarası: 978-9750833533

Muhtelif Evhamlar Kitabı Kısa Özeti

“Muhtelif Evhamlar Kitabı”Yeni bir yazardan yeni öyküler…Muhtelif Evhamlar Kitabı“Ne diyeyim, refah garip şey arkadaş, sadece kaybedecek bir şeyin kalmadığında gelip seni buluyor.”Ömür İklim Demir, kalbini yalnızlıkla ahlak eden insanları, birbirini ıskalayan hayatları, eskidikçe güzelleşen, güzelleştikçe insanı dibe çeken anıları koyuyor önümüze. İs bağlamış sokakları, naftalin kokan paltoları, dördüncü ayakta yatan kuponları, hizada bekleyen bıyıklı tuzlukları, intihara eğilimli tahta mandalları, hikâyesi asla bitmeyen sokak bilgelerini, mesai mesai deliren beyaz yakalıları ve günlük hayatın lime lime etmiş olduğu tüm evhamlı ruhları anlatıyor.”Muhtelif Evhamlar Kitabı”nda, öykünün sunmuş olduğu imkânları ve incelikleri, alçakgönüllü fakat kanaatkar bir üslupla birleştiriyor. Sakin sakin, adet adet sıralıyor kelimelerini ve “anlatsan şiir olacak” o anların tablosunu çiziyor.

Muhtelif Evhamlar Kitabı PDF İndir

Muhtelif Evhamlar Kitabı pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Muhtelif Evhamlar Kitabı PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Muhtelif Evhamlar Kitabı Epub indirmek için tıklayınız.

Muhtelif Evhamlar Kitabı İnceleme Videosu

Muhtelif Evhamlar Kitabı pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: