Edebiyat

Monte Cristo Kontu-2 Kitap Takım, Hasan Ali Yücel Klasikler PDF İndir

Monte Cristo Kontu-2 Kitap Takım, Hasan Ali Yücel Klasikler PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Monte Cristo Kontu-2 Kitap Takım, Hasan Ali Yücel Klasikler kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Monte Cristo Kontu-2 Kitap Takım, Hasan Ali Yücel Klasikler kitabı Alexandre Dumas (Asıl Yazar), Volkan Yalçıntoklu (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 1552 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Monte Cristo Kontu-2 Kitap Takım, Hasan Ali Yücel Klasikler kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 12 Ağustos 2018 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Monte Cristo Kontu-2 Kitap Takım, Hasan Ali Yücel Klasikler ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6052955694
  • ISBN-13 numarası: 978-6052955697

Monte Cristo Kontu-2 Kitap Takım, Hasan Ali Yücel Klasikler Kısa Özeti

Alexandre Dumas (pere) (1802-1870): On dokuzuncu yüzyılda Avrupa’yı saran siyasi ve toplumsal kargaşa ve bunalımları yaşamasına karşın daha oldukça on altıncı ve on yedinci yüzyılın zamanı vakalarını mevzu alan üç yüzden fazla roman yazdı. Yaşadığı devrin sevilen ve en oldukça okunan duygusal yazarlarından biridir. Monte Cristo Kontu ilk kere 1844 senesinde Journal des Debats’da tefrika edilmiş, Batılı kültür yaşamına tüketilmesi katiyen bir arketip hediye etmiştir. Sinemaya, tiyatroya, televizyona ve hatta bilgisayar oyunlarına uyarlanmış, hakkındaki besteler yapılma bu eser, Fransa’nın, Kral ve taraftarlarının Napoleon’un dönmesinden endişelendiği Restorasyon Dönemi’nde geçer. İftiraya uğrayan Denizci Edmond Dantes, bu kuşku girdabında sevgilisi Mercedes’i, babasını, özgürlüğünü aniden kaybeder. Acı, korkulu tecrübelerle dolu bu dönemden kaderin cilvesi ve azimle çıkmayı başarır. Artık güçlü, bilinçli ve varlıklı biridir ve aklında tek bir şey vardır: Tanrı’nın adaletinin gereğini yapmak. Doğu’dan gelmiş esrarlı bir kont kılığında bir intikam meleği şeklinde Paris sosyetesinin üstünde dolaşır fakat öcü yalnızca düşmanlarının değil masumların yaşamını da değiştirecektir.

Monte Cristo Kontu-2 Kitap Takım, Hasan Ali Yücel Klasikler PDF İndir

Monte Cristo Kontu-2 Kitap Takım, Hasan Ali Yücel Klasikler pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Monte Cristo Kontu-2 Kitap Takım, Hasan Ali Yücel Klasikler PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Monte Cristo Kontu-2 Kitap Takım, Hasan Ali Yücel Klasikler Epub indirmek için tıklayınız.

Monte Cristo Kontu-2 Kitap Takım, Hasan Ali Yücel Klasikler İnceleme Videosu

Monte Cristo Kontu-2 Kitap Takım, Hasan Ali Yücel Klasikler pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d