Edebiyat

Momo PDF İndir

Momo PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Momo kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Momo kitabı Michael Ende (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 304 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Momo kitabı Pegasus Yayınları aracılığıyla 8 Eylül 2017 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Momo ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6052993014
  • ISBN-13 numarası: 978-6052993019

Momo Kısa Özeti

Zaman, hayatın kendisidir. Ve hayatın yeri yürektir.Momo, büyük bir kentin tiyatro harabelerinde yaşayan minik bir kızdır. Buldukları veya kendisine armağan edilenler haricinde hiç bir şeyi yoktur. Ancak mucizevi bir kabiliyeti vardır: Momo, görkemli bir dinleyicidir ve bunun için oldukca bolca tarihi vardır.Bir gün hayaletimsi topluluk “duman adamlar” ortaya çıkar. İnce hesaplı planlar kurup insanların zamanını çalarlar. Onları durduracak tek kişiyse Momo’dur.Momo elinde bir çiçek, koltuğunun altında bir kaplumbağa ve esrarlı Hora Usta’nın da sayeinde koskoca duman adamlar ordusunun karşısında tek başına durur. Acaba Momo, tarihi çalan adamları tek başına alt edebilecek midir?Toplumumuz ve günümüz insanının vakit algısı ve tarihi okuması üstüne bir masal olan Momo’yla Michael Ende, Alman Gençlik Edebiyatı Ödülü’ne layık görülmüştür. Pek oldukça kere beyazperdeye uyarlanan Momo, kırktan fazla dile çevrilmiş, bütün dünyada 7 milyonun üstünde satılmıştır.”Michael Ende’nin romanları uzun yıllardır ‘kült kitaplar’ içinde.”Stuttgarter Zeitung”Momo, hem çocuklar aynı zamanda yetişkinler için bir masal durumunda.”Die Welt”Michael Ende’nin hayal gücü ve fantazyalarla dolu bu masal-romanı dünya genelinde bir başarıya ulaştı ve klasikleşti.”Buch aktuellYaklaşık olarak 30 dile çevrilen ve dünyanın en oldukça okunan kitapları içinde yer edinen Momo, büyük minik her insanın okuması ihtiyaç duyulan masal durumunda bir eserdir. Etkileyici öyküsü ve kendine has üslubuyla kıymetini kaybetmeden günümüze ulaşan Momo kitabını hemen hemen okumadıysanız, daha da zaman kaybetmeden, derhal satın alın. Dünyanın pek oldukça yerinde kütüphaneleri süsleyen Momo kitabı, yeni okurlarıyla buluşmak için sizleri bekliyor.

Momo PDF İndir

Momo pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Momo PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Momo Epub indirmek için tıklayınız.

Momo İnceleme Videosu

Momo pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: