Edebiyat

Mecburiyet: Modern Klasikler Dizisi – 104 PDF İndir

Mecburiyet: Modern Klasikler Dizisi – 104 PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Mecburiyet: Modern Klasikler Dizisi – 104 kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Mecburiyet: Modern Klasikler Dizisi – 104 kitabı Stefan Zweig (Asıl Yazar), Gülperi Sert (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 56 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Mecburiyet: Modern Klasikler Dizisi – 104 kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 20 Eylül 2017 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Mecburiyet: Modern Klasikler Dizisi – 104 ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6052951605
  • ISBN-13 numarası: 978-6052951606

Mecburiyet: Modern Klasikler Dizisi – 104 Kısa Özeti

Savaş karşıtı görüşleriyle tanınan Zweig I. Dünya Savaşı süresince bu görüşlerini yaymayı kendine misyon edinmişti. Avrupalı ve “dünya vatandaşı” kimliğine büyük kıymet veren yazar, yapıtlarında savaşın yıkıma uğrattığı “eski dünya”nın değerlerinin kayboluşunu büyük seviyede dert edinmiştir. Mecburiyet ‘in ana karakteri ressam Ferdinand da harp esnasında askere alınmamak için İsviçre’ye kaçmıştır. Bir gün askerliğe elverişliliğinin tespiti için konsolosluğa çayır edildiğinde, karısının sertlik karşıtı duruşuna ihanet etmemesi yolundaki telkinlerine rağmen kendini gitmek zorunda hisseder. Görev duygusu, harp karşıtı düşünceleri ve karısına duyduğu sevgi içinde sıkışıp kalmıştır. Ferdinand her ne kadar “insanlığın ötesinde bir vatanı” olmasa da, “yirmi milyon insanı boğan ozinciri” kıramayacağını düşünür.

Mecburiyet: Modern Klasikler Dizisi – 104 PDF İndir

Mecburiyet: Modern Klasikler Dizisi – 104 pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Mecburiyet: Modern Klasikler Dizisi – 104 PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Mecburiyet: Modern Klasikler Dizisi – 104 Epub indirmek için tıklayınız.

Mecburiyet: Modern Klasikler Dizisi – 104 İnceleme Videosu

Mecburiyet: Modern Klasikler Dizisi – 104 pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: