Edebiyat

Masumiyet Müzesi PDF İndir

Masumiyet Müzesi PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Masumiyet Müzesi kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Masumiyet Müzesi kitabı ORHAN PAMUK (Asıl Yazar), & 2 daha fazla yazar tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 520 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Masumiyet Müzesi kitabı Yapıkredi Yayınları aracılığıyla 1 Eylül 2013 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Masumiyet Müzesi ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750826140
  • ISBN-13 numarası: 978-9750826146

Masumiyet Müzesi Kısa Özeti

“Hayatımın en sevinçli ânıymış, bilmiyordum.”Nobel ödüllü büyük yazarımız Orhan Pamuk’un harikulade aşk romanı bu laflarla başlıyor…1975’te bir bahar günü başlayıp günümüze kadar gelen, İstanbullu varlıklı evladı Kemal ile uzak ve fakir akrabası Füsun’un hikâyesi: Hızı, hareketi, olaylarının ve kahramanlarının zenginliği, gülmece duygusu ve insan ruhunun derinliklerindeki fırtınaları hissettirme gücüyle, “Masumiyet Müzesi”, elinizden bırakamayacağınız ve tekrar okuyacağınız kitaplardan biri olacak.Masumiyet Müzesi’ni okurken sadece aşk hakkındaki değil, evlilik, arkadaşlık, cinsellik, tutku, aile ve saadet hakkında tüm düşüncelerinizin derinden etkilendiğini ve kitabın rengârenk dünyasından asla ayrılmak istemediğinizi göreceksiniz.Romanı yazdıktan dört sene sonra, 2012’de, Pamuk romanıyla aynı isimli müzeyi Çukurcuma’da açtı. Şimdiye dek on binlerce ziyaretçinin dolaştığı müze için meşhur sanat tarihçisi Simon Schama, “Financial Times” gazetesine yazdığı yazıda, “Dünyadaki en güçlü, en güzel, en insanî ve en etkisi altına alan modern sanat eseri,” diye yazdı. “Aynı zamanda hem şiir hem karamizah gibi; hem zarif ve şefkatle dolu, aynı zamanda kutu kutu, camekan camekan, güzel duyu olarak muhteşem.”

Masumiyet Müzesi PDF İndir

Masumiyet Müzesi pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. Masumiyet Müzesi PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Masumiyet Müzesi PDF indirmek için tıklayınız.

Masumiyet Müzesi İnceleme Videosu

Masumiyet Müzesi pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: