Edebiyat

Masal Masal İçinde PDF İndir

Masal Masal İçinde PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Masal Masal İçinde kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Masal Masal İçinde kitabı AHMET ÜMİT (Asıl Yazar), CEM KIZILTUĞ (Çizer), KEREM OĞUZ EVRANDIR (Editör) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 144 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Masal Masal İçinde kitabı Yapıkredi Yayınları aracılığıyla 1 Ekim 2019 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Masal Masal İçinde ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750845862
  • ISBN-13 numarası: 978-9750845864

Masal Masal İçinde Kısa Özeti

“Masal Masal İçinde”Evvel vakit arasında kalbur saman arasında, cinler cirit oynar iken eski hamam arasında, bir varmış bir yokmuş…Şapkacı’nın büyük bahtsızlığından nefsine karşı girmiş olduğu mücadeleyi kaybeden Müezzin’e, sadece gözlerini kaybettiğinde hatasını görebilen Köradam’dan bilge babasının mirasıyla hayata tekrar tutunan Kuyumcu’ya… Hatalar, pişmanlıklar, üzüntü ve elemle örülü masallar ders çıkarmasını bilene huzurun gizemini vaat ediyor, pişmemiş süt emmiş insanı kendi hatalarında pişmeye çağırıyor.Aydınlık bir göğü, parıltılı bir denizi, bereketli toprakları olan güzel mi güzel bir ülke varmış…“Masal Masal İçinde” hep aşikâr olduğumuz Doğu’ya özgü masal geleneğinin bütün karakteristik öğelerini –kokusunu, rengini, tadını– Batı’nın oldukça katmanlı kurgu anlayışıyla buluşturuyor ve ortaya yerelden beslenen ama evrensel olarak da kabul görür standartları başarıyla eline geçirmiş bir roman çıkıyor.Ahmet Ümit aile yadigârı masallarını taşımış olduğu çıkınını büyük bir cömertlikle seriyor okurlarının huzuruna.“Oldukça iyi bir anlatıcı olan annemin düş dünyasını katarak zenginleştirdiği masalları büyük bir keyifle yazıya döktüğümü belirtmeden geçemeyeceğim.”

Masal Masal İçinde PDF İndir

Masal Masal İçinde pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Masal Masal İçinde PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Masal Masal İçinde Epub indirmek için tıklayınız.

Masal Masal İçinde İnceleme Videosu

Masal Masal İçinde pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: