Edebiyat

Martıya Uçmayı Öğreten Kedi PDF İndir

Martıya Uçmayı Öğreten Kedi PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Martıya Uçmayı Öğreten Kedi kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Martıya Uçmayı Öğreten Kedi kitabı Luis Sepulveda (Asıl Yazar), Saadet Özen (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 112 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Martıya Uçmayı Öğreten Kedi kitabı Can Çocuk Yayınları aracılığıyla 1 Ocak 1999 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Martıya Uçmayı Öğreten Kedi ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9755109420
  • ISBN-13 numarası: 978-9755109428

Martıya Uçmayı Öğreten Kedi Kısa Özeti

Okyanusu aşmaya çalışırken, dökülen petrolden zehirlenen genç martı Kengah, son kalan kuvvetiyle karaya ulaşmayı ve orada yumurtlamayı başarır. Kengah, ölmeden önce, arasında yavrusunun bulunmuş olduğu yumurtayı kedi Zorba’ya emanet eder ve ondan üç mevzuda laf ister. Zorba, yumurtayı yemeyecektir; yavru doğana kadar yumurtayı sıcak tutacak, ona gözkulak olacaktır; bir de, yavru doğunca ona uçmayı öğretecektir. Zorba, bu martının durumuna pek üzülür, asla düşünmeden bu üç mevzuda martıya kati laf verir. Oysa yavru martı Şanslı, yumurtadan çıktığında, Zorba işlerin pek de basit yürümeyeceğini anlar. Bebeğe bakmak, onu diğeri kedilerin pençesinden korumak bir yana, Zorba’yı anası sanan minik Şanslı’ya uçmayı öğretmek de ayrı bir derttir. Martıya Uçmayı Öğreten Kedi, birbirinden oldukça değişik iki canlının bir arada yaşamasının, birbirini sevip saymasının öyküsüdür. Şili’li meşhur yazar Luis Sepulveda’nın bu kitabı, kısa müddette 12 dile çevrilip dünyada bir milyonun üstünde satış yaptı. Bir kedi ile yavru bir martı arasındaki inanılmaz sevgi ve dostluğu, alabildiğine sıcak bir anlatımla sunan Sepulveda’nın bu kitabını çocuklar kadar büyüklerin de keyifle okuyacağından asla kuşkumuz yok.Martıya Uçmayı Öğreten Kedi kitabı, sımsıcak hikayesiyle ufaklıklara sevginin ne kadar mühim bulunduğunu aşılıyor. Martıya Uçmayı Öğreten Kedi kitabının konusu, birbirinden oldukça değişik iki canlının bir arada yaşayarak birbirini sevip saymasıdır. Luis Sepulveda tarafınca kaleme alınan ve 12 dile çevrilen Martıya Uçmayı Öğreten Kedi kitabını, minik büyük hepimiz sevmiş olarak okuyabilir.

Martıya Uçmayı Öğreten Kedi PDF İndir

Martıya Uçmayı Öğreten Kedi pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Martıya Uçmayı Öğreten Kedi PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Martıya Uçmayı Öğreten Kedi Epub indirmek için tıklayınız.

Martıya Uçmayı Öğreten Kedi İnceleme Videosu

Martıya Uçmayı Öğreten Kedi pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: