Edebiyat

Kvaidan: Tuhaf Şeylere Dair Öyküler ve İncelemeler PDF İndir

Kvaidan: Tuhaf Şeylere Dair Öyküler ve İncelemeler PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Kvaidan: Tuhaf Şeylere Dair Öyküler ve İncelemeler kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Kvaidan: Tuhaf Şeylere Dair Öyküler ve İncelemeler kitabı Lafcadio Hearn (Asıl Yazar), Göksu Göçhan (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 144 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Kvaidan: Tuhaf Şeylere Dair Öyküler ve İncelemeler kitabı İthaki Yayınları aracılığıyla 1 Haziran 2022 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Kvaidan: Tuhaf Şeylere Dair Öyküler ve İncelemeler ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6258327028
  • ISBN-13 numarası: 978-6258327021

Kvaidan: Tuhaf Şeylere Dair Öyküler ve İncelemeler Kısa Özeti

“Bu gece ben masraf gitmez verandada oturup beklemelisin. Seni çağıracaklardır. Ama mutlaka yanıt verme ve hareket etme. Hiçbir şey söyleme, kıpırdamadan otur. Kıpırdanır veya en küçük bir ses çıkarırsan seni parçalara bölerler.”Yunanistan’da doğmuş ve sonrasında Japonya’ya yerleşip bir samurayın kızıyla evlenen Lafcadio Hearn orada Yakumo Koizumi ismini alarak Japon vatandaşı oldu. Japon tarihli eski makaleleri ve halk hikayelerini inceleyerek bu tarz şeyleri Japonya hakkındaki sınırı olan bilgiye haiz Batı toplumlarına tanıtmayı gaye edindi ve eserleriyle ülkede büyük hürmet kazandı.1964’te meşhur Japon yönetmen Masaki Kobayaşi’nin Oscar talibi filmi Kaidan’a da ilham veren Kvaidan: Tuhaf Şeylere Dair Öyküler ve İncelemeler’de ölülere müzik oluşturmaya zorluk çeken kör bir müzisyen, gezginlere musallat olan cinler, yüzü olmayan hayaletler, ölümden dönen samuraylar, insan yiyen goblinler ve öteki birçok Japon efsanesi, miti ve halk öyküsünü Hearn kendine özgü üslubuyla anlatıyor.

Kvaidan: Tuhaf Şeylere Dair Öyküler ve İncelemeler PDF İndir

Kvaidan: Tuhaf Şeylere Dair Öyküler ve İncelemeler pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Kvaidan: Tuhaf Şeylere Dair Öyküler ve İncelemeler PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Kvaidan: Tuhaf Şeylere Dair Öyküler ve İncelemeler Epub indirmek için tıklayınız.

Kvaidan: Tuhaf Şeylere Dair Öyküler ve İncelemeler İnceleme Videosu

Kvaidan: Tuhaf Şeylere Dair Öyküler ve İncelemeler pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: