Edebiyat

Kürk Mantolu Madonna – Bütün Yapıtları PDF İndir

Kürk Mantolu Madonna – Bütün Yapıtları PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Kürk Mantolu Madonna – Bütün Yapıtları kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Kürk Mantolu Madonna – Bütün Yapıtları kitabı SABAHATTİN ALİ (Asıl Yazar), MURAT ÖMER YALÇIN (Editör) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam Bilinmiyor sayfa olup, Türkçe dilindedir. Kürk Mantolu Madonna – Bütün Yapıtları kitabı Yapıkredi Yayınları aracılığıyla 1 Şubat 1998 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Kürk Mantolu Madonna – Bütün Yapıtları ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9753638027
  • ISBN-13 numarası: 978-9753638029

Kürk Mantolu Madonna – Bütün Yapıtları Kısa Özeti

Kürk Mantolu Madonna: “Her gün, devamlı öğleden sonrasında oraya gidiyor, koridorlardaki resimlere bakıyormuş şeklinde ağır ağır, ama büyük bir sabırsızlıkla aslolan hedefine varmak isteyen adımlarımı zorla zapt ederek geziniyor, rastgele gözüme çarpmış şeklinde önünde durduğum “Kürk Mantolu Madonna”yı seyre dalıyor, ta kapılar kapanıncaya kadar orada bekliyordum.” Kimi tutkular rehberimiz olur ömür boyunca. Kollarıyla bizi sarar. Sorgulamadan peşlerinden gideriz ve asla pişman olmayacağımızı biliriz. Yapıtlarında insanların görünmeyen yüzlerini ortaya çıkaran Sabahattin Ali, bu kitabında kuvvetli bir tutkunun resmini çiziyor. Düzenin silinmiş olduğu kişiliklere, hayatın uçuculuğuna ve aşkın olanaksızlığına (?) dair, yanıtlanması zor sorular soruyor.

Kürk Mantolu Madonna – Bütün Yapıtları PDF İndir

Kürk Mantolu Madonna – Bütün Yapıtları pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. Kürk Mantolu Madonna – Bütün Yapıtları PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Kürk Mantolu Madonna – Bütün Yapıtları PDF indirmek için tıklayınız.

Kürk Mantolu Madonna – Bütün Yapıtları İnceleme Videosu

Kürk Mantolu Madonna – Bütün Yapıtları pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: