Edebiyat

Küçük Yuvarlak Taşlar PDF İndir

Küçük Yuvarlak Taşlar PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Küçük Yuvarlak Taşlar kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Küçük Yuvarlak Taşlar kitabı Melisa Kesmez (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 84 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Küçük Yuvarlak Taşlar kitabı İletişim Yayınları aracılığıyla 24 Ağustos 2022 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Küçük Yuvarlak Taşlar ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750533593
  • ISBN-13 numarası: 978-9750533594

Küçük Yuvarlak Taşlar Kısa Özeti

“Toprak ayağımızın altında yumuşacık, kırmızı. Bacaklarımızı ısıran dikenlere aldırmıyoruz. Çalıların arasında bin bir çeşit hışırtı, kıpırtı, çıtırtı, vızıltı… Kuşlar, böcekler, taşlar… Uçanlar, koşanlar, sürünenler, sıçrayanlar ve dahi öylece durmayı seçenler. Doğa, az az yükselen güneşle beraber başlıyor günlük serüvenine. Hep beraber uyanıyoruz. Hep beraber yaşayacağız gelen günü. Birimiz diğerimizden ne daha azca ne daha fazlaca var olacak. Her şey yan yana ve her nede olsa öyle.”Başlayıp sonlanmış aşklar, terk edişler, mutsuzluklar… Annelik halleri, yalnızlıklar, çaresizlikler… Yarım kalan hesaplar, pişmanlıklar… Denize dönüşler, yine ayağa kalkışlar… Çocukluktan kalan tatlı hisler, yüzleşmeler, umutlar…Melisa Kesmez, iç içe geçmiş birbirinden değişik hayatları, kendine has diliyle her birine ince ince bakarak, usul usul anlatıyor; insan ilişkilerini bir kuyumcu titizliğiyle işleyip, “büyük resmin” detaylarını ustalıkla ortaya koyuyor. Üstelik doğayı, denizi, güneşi, doğumu ve ölümü de atlamadan…Küçük Yuvarlak Taşlar, kaybedişlerin ve hayata yeni başlangıçların kitabı…

Küçük Yuvarlak Taşlar PDF İndir

Küçük Yuvarlak Taşlar pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Küçük Yuvarlak Taşlar PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Küçük Yuvarlak Taşlar Epub indirmek için tıklayınız.

Küçük Yuvarlak Taşlar İnceleme Videosu

Küçük Yuvarlak Taşlar pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: