Edebiyat

Küçük Prens PDF İndir

Küçük Prens PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Küçük Prens kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Küçük Prens kitabı Antoine De SaintExupery (Asıl Yazar), Deniz Resul (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 96 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Küçük Prens kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 1 Eylül 2020 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Küçük Prens ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 625405065X
  • ISBN-13 numarası: 978-6254050657

Küçük Prens Kısa Özeti

Saint-Exupery 1943’te Küçük Prens’i yayımladığında, dünya genelinde çok önemli bir başarı kazanacak bir yapıta imza attığını tahmin bile edemezdi. Bu bilgelikle dolu, büyüleyici masal aradan geçen onca yıla karşın tüm dünyada her yaştan okurun yüreğini ısıtmaya devam ediyor. Uçağı Sahra çölüne düşen bir pilotun burada başka bir gezegenden gelen minik prensle karşılaşması, biri tabiat yasalarıyla yönetilen, öteki hayal gücünün sınır tanımadığı iki değişik dünyanın yüz yüze gelmesidir aslında. “Bana bir koyun çiz.” der minik prens pilota. Hayatta anlaşılmayan vakalar karşısında onların gizemine boyun eğmekten başka umar yoktur. Yetişkin dünyasının kaygıları bir çocuğun gözüyle bakıldığında ne kadar da anlamsızdır. Sevgiye ve dostluğa dair bu minik adamdan öğrenilecek ne fazlaca şey vardır. Zira asıl gözle görülmez, onu ancak kalp görebilir. Küçük prensin ziyaret etmiş olduğu gezegenlerde başından geçenler bizi bugün de insanlık durumu üstüne derin düşüncelere sevk eder.

Küçük Prens PDF İndir

Küçük Prens pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Küçük Prens PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Küçük Prens Epub indirmek için tıklayınız.

Küçük Prens İnceleme Videosu

Küçük Prens pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: