Edebiyat

Küçük Kadınlar PDF İndir

Küçük Kadınlar PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Küçük Kadınlar kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Küçük Kadınlar kitabı Louisa May Alcott (Asıl Yazar), Cevdet Serbest (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 328 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Küçük Kadınlar kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 1 Ocak 2020 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Küçük Kadınlar ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6257999405
  • ISBN-13 numarası: 978-6257999403

Küçük Kadınlar Kısa Özeti

Louisa May Alcott’ın 1868’de piyasaya çıkan ölümsüz yapıtı Küçük Kadınlar’ın kuşaklar boyu her yaştan okuru büyülemesinde, aile yaşamını idealleştirmesinin ve her çağda geçerliliğini sakınan evrensel temaları kucaklamasının görevi vardır kuşkusuz. Sevgi, dayanışma, ölüm, harp ve barış, adamın kendi idealleriyle ailesine ve topluma karşı sorumluluğu arasındaki çatışma romanın başlıca temalarını oluşturur. Erkek evladı benzer biçimde davranan yazar talibi Jo, güzel kıyafetlerin ve zenginliğin özlemini duyan Meg, narin ve duyarlı Beth, şımarık ve duygusal Amy’den oluşan March kardeşler, Amerikan İç Savaşı esnasında New England’da ayakta kalmaya çalışırlar. Babaları savaştayken yoksullukla savaşım eden kızlar, benlik olarak birbirlerinden değişik olsalar da ortak amaçları dini öğütlerin yol göstericiliğinde iyi birer insan olmaktır. Roman, bayanların devrin katı sosyal cinsiyet normlarının kendilerine dayattığı geleneksel rolleri benimsemek yerine hayata dair seçimlerini bizzat yapabileceklerini göstermiştir.

Küçük Kadınlar PDF İndir

Küçük Kadınlar pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Küçük Kadınlar PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Küçük Kadınlar Epub indirmek için tıklayınız.

Küçük Kadınlar İnceleme Videosu

Küçük Kadınlar pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: