Edebiyat

Kralların Çarpışması: Kısım 2 PDF İndir

Kralların Çarpışması: Kısım 2 PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Kralların Çarpışması: Kısım 2 kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Kralların Çarpışması: Kısım 2 kitabı George R. R. Martin (Asıl Yazar), Sibel Alaş (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 488 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Kralların Çarpışması: Kısım 2 kitabı Ephesus Yayınları aracılığıyla 4 Ocak 2011 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Kralların Çarpışması: Kısım 2 ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9944824658
  • ISBN-13 numarası: 978-9944824651

Kralların Çarpışması: Kısım 2 Kısa Özeti

BUZ VE ATEŞİN ŞARKISI, IIKrallar çarpışırken bütün diyar titrer…George R. R. Martin, Taht Oyunları’nın sabırsızlıkla beklenen devam kitabı Kralların Çarpışması’nda okuyucuları eşi olmayan hayal kuvvetiyle buluşturuyor. Büyü, intikam ve savaşla dolu, eşi benzeri görülmemiş bir dünyanın kapıları açılırken büyük bir macera başlıyor.Alev ve kan rengine bürünmüş bir kuyruklu yıldız, gökyüzünü baştan başa kaplamıştır. Ejderha Kayası’nın kadim kalesinden, Kışyarı’nın haşin topraklarına kadar korkulu bir keşmekeş hakimdir. Altı güç, Demir Taht’ı ve parçalanmış Yedi Krallık’ı ele koymak için kıyametvari bir harbe hazırlanmaktadır. Gecenin karanlığında ölüler yürümekte, kardeş kardeşi katletmektedir. Bir akıl şövalyesi, korku saçan bir büyücü hanımı zehirlemek peşindedir. Bir prenses, öksüz oğlan kılığında dolaşmakta; Ay Dağları’nın yırtıcı adamları, yağma için inmektedir. Kardeş katli, zillet, simya ve kıyımla ilerleyen bu macerada zafer, kılıcı ve kanı en soğuk olanların dahi olabilir…”Martin, birinci ciltteki vaadini fazlasıyla yerine getiriyor ve yazılmış en iyi fantastik yaratı olmaya aday serisine devam ediyor.”The Denver Post”George Martin mutlaka destansı fantastik edebiyatın yeni ustalarından.”Katharine Kerr”Kendisinden her vakit en iyi işleri beklediğim George R. R. Martin beni hiç şaşırtmıyor.”Robert Jordan”Muhteşem bir öykü, görkemli bir zamanı fantastik yapıt! Göz kamaştırıcı.”Anne McCaffrey”Muhtemelen gelmiş geçmiş en iyi epik fantastik yaratı.”Marion Zimmer Bradley

Kralların Çarpışması: Kısım 2 PDF İndir

Kralların Çarpışması: Kısım 2 pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Kralların Çarpışması: Kısım 2 PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Kralların Çarpışması: Kısım 2 Epub indirmek için tıklayınız.

Kralların Çarpışması: Kısım 2 İnceleme Videosu

Kralların Çarpışması: Kısım 2 pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d