Edebiyat

Kozmos: Evrenin ve Yaşamın Sırları PDF İndir

Kozmos: Evrenin ve Yaşamın Sırları PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Kozmos: Evrenin ve Yaşamın Sırları kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Kozmos: Evrenin ve Yaşamın Sırları kitabı Carl Sagan (Asıl Yazar), Reşit Aşçıoğlu (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam Bilinmiyor sayfa olup, Türkçe dilindedir. Kozmos: Evrenin ve Yaşamın Sırları kitabı Altın Kitaplar aracılığıyla 1 Ocak 2007 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Kozmos: Evrenin ve Yaşamın Sırları ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9752107834
  • ISBN-13 numarası: 978-9752107830

Kozmos: Evrenin ve Yaşamın Sırları Kısa Özeti

“Carl Sagan zamanımızın en parlak bilim insanlarından biridir… İçinde varlığımızı sürdürdüğümüz akıllara durgunluk veren Kozmos’un sonsuzluğunu dile getirirkenbilimingeçmişine, şimdiki zamanına ve geleceğine ait görkemli bir yaratı yaratmış.”Associated Press”Alanında göz kamaştırıcı, önerilerinde kışkırtıcı. Bu kitabı okuyan herkesin, tesiri altında kalacağından asla kuşkum yok.” The Miami Herald”Sagan yazınsal bir coşkuyla yazıyor. Harika bir yaratı. İnsan aklının bütün noktalarına değinen Kozmos reel olmayacak kadar reel.”The Cleveland Plain Dealer- İnsanoğlu feza okyanusuna açılıyor- Canlıların ve evrenin yapısı- Doğa yasaları bütün evrende geçerlidir- Cennet ve cehennem- Başka gezegenlerde ömür var mı?- Keşif yolculuklarının öyküsü- Samanyolu: Gecenin bel kemiği- Zaman ve mekan arasında yolculuk- Başka evrenlerin kapısı karadelikler- Sonsuzluğun kıyısı: Dördüncü boyut- Aklın evreni- Galaktik uygarlık- Yaşamak veya yokolmak mevzusunda kim karara verecek?

Kozmos: Evrenin ve Yaşamın Sırları PDF İndir

Kozmos: Evrenin ve Yaşamın Sırları pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. Kozmos: Evrenin ve Yaşamın Sırları PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Kozmos: Evrenin ve Yaşamın Sırları PDF indirmek için tıklayınız.

Kozmos: Evrenin ve Yaşamın Sırları İnceleme Videosu

Kozmos: Evrenin ve Yaşamın Sırları pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: