Edebiyat

Komünist Manifesto PDF İndir

Komünist Manifesto PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Komünist Manifesto kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Komünist Manifesto kitabı Karl Marx (Asıl Yazar), Friedrich Engels (Asıl Yazar), Celal Üster (Kitabı Çeviren), Nur Deriş (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 136 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Komünist Manifesto kitabı Can Yayınları aracılığıyla 12 Ekim 2008 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Komünist Manifesto ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750739205
  • ISBN-13 numarası: 978-9750739200

Komünist Manifesto Kısa Özeti

Karl Marx ve Friedrich Engels’in Komünistler Birliği’nin programı olarak kaleme aldıkları Komünist Manifesto, Şubat 1848’de, bütün Avrupa’nın devrimci ayaklanmalarla çalkalandığı bir dönemde, Londra’nın minik bir basımevinde basıldı. Bilimsel sosyalizmin kitlesel politika sahnesine çıkışının ilk ciddi işareti olan Komünist Manifesto, yayımlandığı günden bu yana en oldukça okunan ve en oldukça tartışılan sosyal ve siyasi metinlerden biri olmakla kalmadı, tarihteki tüm toplumcu ve komünist partilerin programlarının temelini oluşturdu; dünyanın ve milyonlarca adamın hayatının değişmesinde belirleyici bir rol oynadı. Modern çağda başka hiç bir siyasi hareket, sürecinin sosyal, ekonomik ve sınıfsal koşullarını kavrayışındaki derinlik, çözümleyişindeki gözüpeklik ve üslubunun gücü bakımından, Manifesto’yla kıyaslanabilecek bir metin ortaya çıkaramadı.Bugün Marksist hareketin temel belgesi ve devrimci bir klasik sayılan Komünist Manifesto’yu, Marx ve Engels’in daha sonraki basımlara yazdıkları önsözler eşliğinde ve eserin Türkiye serüvenine fer tutan bir önsözle sunuyoruz.

Komünist Manifesto PDF İndir

Komünist Manifesto pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Komünist Manifesto PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Komünist Manifesto Epub indirmek için tıklayınız.

Komünist Manifesto İnceleme Videosu

Komünist Manifesto pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d