Edebiyat

Koleksiyoncu PDF İndir

Koleksiyoncu PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Koleksiyoncu kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Koleksiyoncu kitabı John Fowles (Asıl Yazar), Münir Göle (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 304 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Koleksiyoncu kitabı Ayrıntı Yayınları aracılığıyla 29 Nisan 2017 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Koleksiyoncu ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9755393080
  • ISBN-13 numarası: 978-9755393087

Koleksiyoncu Kısa Özeti

Koleksiyoncu, İngiliz edebiyatının kabul edilen yazarlarından John Fowles’un, birçok yayınevinden geri çevrilme talihsizliğini yaşayan; fakat yayımlandığında kendisine bugünkü ününü getiren ilk romanı. Fransız Teğmenin Kadını, Yaratık, Mantissa ve Büyücü benzer biçimde başyapıtların habercisi…Koleksiyoncu, bir kelebek koleksiyoncusuyla, aşık olarak kaçırıp zindana kapattığı bir fotoğraf talebesi arasındaki “mecburi” birlikteliğin romanıdır görünürde. Ama Fowles’un mucizevi üslubu ve ustalığıyla, bu ilişki, başka birçok ilişkiye de gönderme yapmakta, etik kaygılarla baskı dibine aldığımız yabanıl doğallığımız içinde, aslen neyi nereye kadar haklı ve geçerli bulabileceğimiz gerçekliğiyle bizi yüzleştirmektedir. Farklı yolculuklara aleni bir kurgusu olan bu roman, ancak kendimize bakılırsa haklı olan bir ihtiras adına yapabileceklerimizin ikna edici ve masum bir anlatısı olarak okunabileceği benzer biçimde, içimizdeki “iktidar” ve “teslim olma” tutkusunun hangi şartlarda ortaya çıkabileceğinin anlatısı olarak da okunabilir. Ya da iki ayrı toplumsal tabakanın birbirine yakınlaşma çabalarının, aslen alt sınıfın üst sınıfa yaranma, üst sınıfın ise öğretmenlik kisvesine bürünerek “yığınları” olası olduğunda kendisinden uzak tutma kaygısından başka bir şey olmadığının çarpıcı bir anlatısı olarak da yorumlanabilir. Sadece bir ruhsal tansiyon romanı olarak okunduğunda bile inanılmaz tatlar alacağınız Koleksiyoncu, bunun ötesine geçmekten ve kendi karanlıklarıyla yüzleşmekten korkmayanlara… Ya da Fowles’un söylediği benzer biçimde “Her insan kendisi için bir giz olmalıdır” lafına inananlar için.”Bu bir işkence öyküsü değil; Heyecan verici aşkın en güzel kanıtının ötekine ve onun arzusuna hürmet imlemek olduğun kim söyleyebilir?- Jean Baudrillard, Baştan Çıkarma Üzerine”Dehşet verici güzellikte bir ilk roman; son aşama kendinden güvenli ve sıkı… Acımasız, marazi ve mutlaka ikna edici.”- Richard Lister, London Standar”Koleksiyoncu’nun muhteşem, sıradışı bir teması var. Psikolojik ve toplumsal izler taşıyan kısa, dolaysız ve akıllıca yazılmış bir tansiyon romanı.”- Alain Brien, Sunday Times-

Koleksiyoncu PDF İndir

Koleksiyoncu pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Koleksiyoncu PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Koleksiyoncu Epub indirmek için tıklayınız.

Koleksiyoncu İnceleme Videosu

Koleksiyoncu pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: