Edebiyat

Kitaplardan Korkan Çocuk PDF İndir

Kitaplardan Korkan Çocuk PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Kitaplardan Korkan Çocuk kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Kitaplardan Korkan Çocuk kitabı Susanna Tamaro (Asıl Yazar), Eren Cendey (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 48 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Kitaplardan Korkan Çocuk kitabı Can Çocuk Yayınları aracılığıyla 1 Ocak 2000 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Kitaplardan Korkan Çocuk ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9758440861
  • ISBN-13 numarası: 978-9758440863

Kitaplardan Korkan Çocuk Kısa Özeti

Susanna Tamaro’dan çocuklara…Küçük Leopold kitaplarla barışabilecek mi?”Karanlıktan, gök gürültüsünden veya evde sadece kalmaktan korkulur da kitaplardan korkulur mu hiç?” demeyin! Susanna Tamaro’nun minik kahramanı Leopold’un hiç kimseye anlatamadığı en büyük korkusu bu: Hangi kitabı açsa havada uçuşan, başını döndüren kara kara harfler, kara kara lekeler!Leopold, her sene olduğu şeklinde sekizinci doğum gününde de ebeveyninin armağanını heyecanla açar ve haiz olmak için can attığı koşu ayakkabıları yerine yeniden iki kitapla burun buruna gelir! Kitapları öfkeyle yere fırlatır, masraf odasına kapanır ve nihayetinde çareyi evden kaçmakta bulur. Bu büyüleciyi hikaye tam da burada başlar! Yüreğinin Götürdüğü Yere Git ile büyük bir başarı eline geçiren ve oldukca sevilen Susanna Tamaro’dan çocuklara…

Kitaplardan Korkan Çocuk PDF İndir

Kitaplardan Korkan Çocuk pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Kitaplardan Korkan Çocuk PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Kitaplardan Korkan Çocuk Epub indirmek için tıklayınız.

Kitaplardan Korkan Çocuk İnceleme Videosu

Kitaplardan Korkan Çocuk pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d