Edebiyat

Kitaplar ve Sigaralar PDF İndir

Kitaplar ve Sigaralar PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Kitaplar ve Sigaralar kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Kitaplar ve Sigaralar kitabı George Orwell (Asıl Yazar), Begüm Kovulmaz (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 64 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Kitaplar ve Sigaralar kitabı Can Sanat Yayınları aracılığıyla 17 Mart 2022 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Kitaplar ve Sigaralar ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750756258
  • ISBN-13 numarası: 978-9750756252

Kitaplar ve Sigaralar Kısa Özeti

Kitap satmayı meslek edinmek talep eder miyim peki? Her şeyi hesaba katarsak, işverenimin nezaketine ve dükkanda sevinçli günler geçirmiş olmama rağmen – hayır.Kitap alma alışkanlığı, sigara tiryakiliğinden harbiden daha mı pahalı? Kitaplar ve Sigaralar, George Orwell’in seneler arasında şu yada bu halde edinmiş olduğu kitapların ve şahsi geçmişinin bir envanterini çıkararak bu soruya ironik bir üslupla cevap aramasıyla başlıyor. Bir yazıda çalmış olduğu sahafı ziyaret eden ilgi çekici tiplere dair gözlemlerini anlatırken, bir başka yazıda çağlar boyu değişmeyen bir eleştirmen tiplemesinin profilini çiziyor.Dünyaya bakışını ve soluduğu edebiyat atmosferini yansıtan bu denemelerde Orwell kıvrak kalemi ve ince mizahıyla anlatım özgürlüğünü, bir nesne olarak kitabı, vatanseverliğin ne algılama geldiğini ve “hafif” edebiyatı tartışıyor. Kitaplar ve Sigaralar, bir kitapseverin kaleminden bir seçki.

Kitaplar ve Sigaralar PDF İndir

Kitaplar ve Sigaralar pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Kitaplar ve Sigaralar PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Kitaplar ve Sigaralar Epub indirmek için tıklayınız.

Kitaplar ve Sigaralar İnceleme Videosu

Kitaplar ve Sigaralar pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: