Edebiyat

Kırmızı Pazartesi: İşleneceğini Herkesin Bildiği Bir Cinayetin Öyküsü PDF İndir

Kırmızı Pazartesi: İşleneceğini Herkesin Bildiği Bir Cinayetin Öyküsü PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Kırmızı Pazartesi: İşleneceğini Herkesin Bildiği Bir Cinayetin Öyküsü kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Kırmızı Pazartesi: İşleneceğini Herkesin Bildiği Bir Cinayetin Öyküsü kitabı Gabriel Garcia Marquez (Asıl Yazar), İnci Kut (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 112 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Kırmızı Pazartesi: İşleneceğini Herkesin Bildiği Bir Cinayetin Öyküsü kitabı Can Yayınları aracılığıyla 1 Ocak 1982 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Kırmızı Pazartesi: İşleneceğini Herkesin Bildiği Bir Cinayetin Öyküsü ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750721578
  • ISBN-13 numarası: 978-9750721571

Kırmızı Pazartesi: İşleneceğini Herkesin Bildiği Bir Cinayetin Öyküsü Kısa Özeti

Kolombiyalı büyük yazar Gabriel Garcia Marquez’in 1981’de piyasaya sürülen yedinci romanı Kırmızı Pazartesi, işleneceğini her insanın bilmiş olduğu, mani olmak için kimsenin bir şey yapmadığı bir namus cinayetinin öyküsü. Hem Kolombiya’da, aynı zamanda yayımlandığı dünyanın dört bir tarafındaki pek oldukça ülkede sarsıcı tesirleri olmuş bir roman. Usta yazar, çocukluğunu geçirdiği kasabada seneler ilkin yaşanmış bir katliam vakasını aktarıyor. Romanın kahramanı Santiago Nasar’ın öldürüleceği daha ilk satırlardan belli. Kırmızı Pazartesi, yalnızca bir cinayetin arka planını değil, bir halkın ortak huy biçimlerinin potresini de çiziyor. Böylece, sonuna dek ilgiyle okuyacağınız bu kısa ve ölümsüz roman, bir sosyal ruhçözümü niteliği de kazanmış oluyor.Edebiyat evveliyatına ismini altın harflerle yazdıran Gabriel Garcia Marquez, Kırmızı Pazartesi kitabında her insanın bilmiş olduğu fakat kimsenin engellemek için bir şey yapmadığı bir cinayetini mevzu almıştır. Sonu, başından bilinse dahi soluksuz okuyacağınız eser, akıcı anlatımı ve detaylı ruh çözümlemeleriyle okurun heyecanını devamlı canlı tutuyor. En oldukça satan kitaplardan Kırmızı Pazartesi kitabında cinayetin arka planı, halkın davranışları ve ruh haliyle ustaca işlenmiştir.

Kırmızı Pazartesi: İşleneceğini Herkesin Bildiği Bir Cinayetin Öyküsü PDF İndir

Kırmızı Pazartesi: İşleneceğini Herkesin Bildiği Bir Cinayetin Öyküsü pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. Kırmızı Pazartesi: İşleneceğini Herkesin Bildiği Bir Cinayetin Öyküsü PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Kırmızı Pazartesi: İşleneceğini Herkesin Bildiği Bir Cinayetin Öyküsü PDF indirmek için tıklayınız.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d