Edebiyat

Kinyas ve Kayra PDF İndir

Kinyas ve Kayra PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Kinyas ve Kayra kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Kinyas ve Kayra kitabı Hakan Günday (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 576 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Kinyas ve Kayra kitabı Doğan Kitap aracılığıyla 6 Ocak 2014 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Kinyas ve Kayra ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9759917955
  • ISBN-13 numarası: 978-9759917951

Kinyas ve Kayra Kısa Özeti

“Hiç uykum yok. Hiç uyuyamıyorum. Domuz şeklinde içiyorum. Ama gözlerimi kapalı bile tutamıyorum. Sabaha beş saat var. Annemi düşünüyorum. Nerededir şimdi? Aynada kendime bakıyorum bazen. Ve tek kelime etmesem bile vücudum yaşadıklarımı, yaşamdan ne anladığımı söylemeye yetiyor. Sağ omuzuma kendi çizdiğim kelebek, beğenmediğim için üstüne attığım çarpı işareti ve altında aynı kelebeğin bir Japon tarafınca fazlaca daha iyi işlenmişi. Sol dirseğimin iki parmak yukarısındaki kurşun yarası. Bileklerimdeki otuz dört dikiş. Medeniyeti bir aralar, hepimiz şeklinde yaladığımı kanıtlayan apandisit ameliyatımın izi. Ve sırtımı kaplayan, Tanrı’nın yüzü. Bilmiyorum… Hızlı yaşadım. Ama genç ölmekten fazlaca, süratli yaşlandım! Ama hayattayım.Kayra, bigün bana ‘Mutsuzluğuna hiç bir umar aramıyorsun’ demişti.”

Kinyas ve Kayra PDF İndir

Kinyas ve Kayra pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Kinyas ve Kayra PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Kinyas ve Kayra Epub indirmek için tıklayınız.

Kinyas ve Kayra İnceleme Videosu

Kinyas ve Kayra pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: