Edebiyat

Kimse Bakmazken Duygular Ne Yapar? PDF İndir

Kimse Bakmazken Duygular Ne Yapar? PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Kimse Bakmazken Duygular Ne Yapar? kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Kimse Bakmazken Duygular Ne Yapar? kitabı Tina Oziewicz (Asıl Yazar), Edip Sönmez (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 68 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Kimse Bakmazken Duygular Ne Yapar? kitabı Domingo Yayınevi aracılığıyla 29 Eylül 2022 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Kimse Bakmazken Duygular Ne Yapar? ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6051982450
  • ISBN-13 numarası: 978-6051982458

Kimse Bakmazken Duygular Ne Yapar? Kısa Özeti

Farklı değişik duygular, azca yada oldukça hepimizde varlar. Peki acaba bu garip yaratıklar bizim onları hissetmediğimiz mesai saatleri haricinde ne yapıyorlar?Hangi duygu yükseklere tırmanıyor, hangisi zeminin dibine saklanıyor, hangisi bir baloncuğun arasında yaşıyor ve hangisi salyangozlara yardım ediyor? Kaygı, tam olarak niçin çekiniyor? Güvenin kurduğu köprüden kimler kimler geçiyor?25 dile çevrilen bu şairane kitap, içimizdeki duygulara bakmak, onları tanımak ve ailece onlar hakkındaki söyleşi etmek için mükemmel bir davet.Duygularımıza dair hem tatlı hem manidar gerçekler Oziewicz’nin şairane dili, Zając’ın muzip çizimleriyle birleşiyor; hoş bilgileri ve düşündüren metaforlarıyla her yaştan bizleri kendi içimizde yolculuğa çıkarıyor. Cevapları ararken evlatları kendi duygularıyla tanıştırıyor, hissetme ilhamı veriyor; duyguları yargılamadan sunarak onlar hakkındaki konuşmaya teşvik ediyor.

Kimse Bakmazken Duygular Ne Yapar? PDF İndir

Kimse Bakmazken Duygular Ne Yapar? pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Kimse Bakmazken Duygular Ne Yapar? PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Kimse Bakmazken Duygular Ne Yapar? Epub indirmek için tıklayınız.

Kimse Bakmazken Duygular Ne Yapar? İnceleme Videosu

Kimse Bakmazken Duygular Ne Yapar? pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: