Edebiyat

Kayıp Tanrılar Ülkesi PDF İndir

Kayıp Tanrılar Ülkesi PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Kayıp Tanrılar Ülkesi kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Kayıp Tanrılar Ülkesi kitabı AHMET ÜMİT (Asıl Yazar), KORKUT EMRAH ERDUR (Editör) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 504 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Kayıp Tanrılar Ülkesi kitabı Yapıkredi Yayınları aracılığıyla 1 Haziran 2021 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Kayıp Tanrılar Ülkesi ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750850416
  • ISBN-13 numarası: 978-9750850417

Kayıp Tanrılar Ülkesi Kısa Özeti

Kayıp Tanrılar Ülkesi“Babasız çocuklar tanrıya sığınırdı fakat o allah olmayı seçti.”Ahmet Ümit’ten polisiyeyi arkeoloji ve mitolojiyle harmanlayan usta işi bir roman.Berlin Emniyet Müdürlüğü’nün cevval başkomiseri Yıldız Karasu ve yardımcısı Tobias Becker, göçmenlerin, işgal evlerinin ve sokak sanatçılarının renklendirdiği Berlin sokaklarından Bergama’ya uzanan bir macerada, yaşamı ve insanları yok etmeye muktedir sırların ardında bir seri cinayetler dizisini çözmeye çalışıyor. Soruşturmanın Türkiye ayağında sürpriz bir ismin vakaya dahil olmasıyla heyecanın dozu gitgide artıyor.Kayıp Tanrılar Ülkesi, Zeus Altarı ve Pergamon Tapınağı’nın gölgesinde mitlere günümüzde yine yaşam verirken, suçun çağlar ve kültürler boyu değişmeyen doğasını bir tokat benzer biçimde yüzümüze çarpıyor.“O yüzden unuttuk dediğiniz yerden başlayacağım. Unutmanın bedelini ödeyecek unutanlar. Cezaların en şiddetlisiyle ödüllendirilecek saygısızlık yapanlar, kalbi yerinden çıkarılacak beni kalbinden çıkaranların, yüzlerinin derisi yüzülecek benden yüz çevirenlerin…”

Kayıp Tanrılar Ülkesi PDF İndir

Kayıp Tanrılar Ülkesi pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Kayıp Tanrılar Ülkesi PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Kayıp Tanrılar Ülkesi Epub indirmek için tıklayınız.

Kayıp Tanrılar Ülkesi İnceleme Videosu

Kayıp Tanrılar Ülkesi pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: