Edebiyat

Kara Kitap PDF İndir

Kara Kitap PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Kara Kitap kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Kara Kitap kitabı ORHAN PAMUK (Asıl Yazar), MURAT ÖMER YALÇIN (Editör) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 460 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Kara Kitap kitabı Yapıkredi Yayınları aracılığıyla 1 Eylül 2013 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Kara Kitap ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750826132
  • ISBN-13 numarası: 978-9750826139

Kara Kitap Kısa Özeti

Galip, çocukluk aşkı, arkadaşı, amcasının kızı, sevgilisi ve yitik karısı Rüya’yı karlı bir kış günü İstanbul’da aramaya başlar. Çocukluğundan beri yazılarını hayranlıkla okumuş olduğu yakın akrabası gazeteci Celâl’in köşe yazıları, bu arayışta ona işaretler yollayacak ve eşlik edecektir. Okuyucu, bir tarafta her bacası, her sokağı, her insanı başka bir esrarengiz âlemin işaretine dönüşen İstanbul’da Galip’in araştırmalarını ve karşılaşmış olduğu kişileri izlerken, bir taraftan da bu araştırmaları farklı işaretler ve garip hikâyelerle tamamlayan Celâl’in köşe yazılarıyla karşılaşır. Eski cellatların hikâyelerinden Boğaz’ın sularının çekileceği yıkım günlerine, kılık değiştiren paşalardan kültür tarihimizde kalmış esrarengiz cinayetlere, karlı gecenin aşk hikâyelerinden yüzlerimizin üstündeki anlamın sırlarına, İstanbul’un ücra ve karanlık köşelerinden komik ve garip kişilerine, yakın tarihimizden günlük hayatımızın unutulmuş ve şaşırtıcı ayrıntılarına kadar uzanan bu inceleme Galip’i hem yitik karısına, aynı zamanda hayatımızın içerisine gömüldüğü yitik esrar doğru çekecektir.”Zengin, yaratıcı, çağdaş bir milli destan.” – The Sunday Times, İngiltere“Pamuk “Kara Kitap”la, romanın bir yazınsal tür olarak hâlâ hayatta bulunduğunu, hâlâ bir potansiyeli ve geleceği bulunduğunu kanıtladı. Bunları meydana getiren biri ne zamandır çıkmıyordu.” –Nobel Komitesi Başkanı Horace EngdahlFrance Culture Ödülü (1994)

Kara Kitap PDF İndir

Kara Kitap pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Kara Kitap PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Kara Kitap Epub indirmek için tıklayınız.

Kara Kitap İnceleme Videosu

Kara Kitap pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d